Медики нагадали про заходи профілактики річної ангіни


Опубликованно 12.06.2018 02:55

Медики нагадали про заходи профілактики річної ангіни

Новини шоу бізнесу: Спека - ще не привід розслаблятися, ангіною та іншими вірусними захворюваннями можна захворіти навіть у розпалі літа.

У медицині ангіну називають гострим тонзилітом. Ця недуга є інфекційним і захворіти нею можна в будь-який час року, але частіше всього з ним стикаються взимку і влітку.

Розрізняють кілька видів ангіни і це залежить від того, яким збудником вона викликана.

У будь-якому випадку, при ангіні уражається горло, тому першою ознакою цієї хвороби є біль у горлі. Також, для гострого тонзиліту характерне підвищення температури тіла до 40 градусів за Цельсієм, збільшення лімфатичних вузлів, нальотом мовою і іншими симптомами інфекційного захворювання.

Як попередити ангіну в літній період?

Медики стверджують, що банальні правила особистої гігієни доречні і профілактики ангіни. Наприклад, мити руки з милом після контакту з іншими людьми, з поручнями в громадському транспорті та іншими предметами, якими користуються сторонні люди.

Теж саме стосується і продуктів харчування, придбаних на ринку. перед вживанням їх потрібно ретельно вимити, а деякі навіть опустити в окріп, простерилізований таким чином.

Що потрібно робити, щоб не захворіти влітку ангіною:

- своєчасно лікувати зуби і ясна, так як карієс може стати причиною розвитку тонзиліту;

- збагатити раціон харчування вітамінами і мінералами;

- дотримуватись заходів обережності - не користуватися речами, що мають особистий характер і належать не вам, наприклад, рушником, косметикою, посудом і так далі;

- промивати ніс водою з морською сіллю, а ось ковтати морську воду вкрай небажано;

- уникати різких перепадів температури - з охолодженого офісу виходити на вулицю, де стоїть спека, а потім знову повертатися в холод;

- крижана вода і напої - це табу для тих, хто хоче зберегти здоров'я.

Допомогти своїй імунній системі кожен може сам, з'їдаючи в день невеликий шматочок прополісу або випиваючи 1-2 чашки трав'яного чаю. Також, для підтримки міцного здоров'я і профілактики ангіни слід включити в раціон якомога більше вітамінів, що містяться в ягодах, овочах, фруктах, зелені.

Дотримуйтесь рекомендації медиків, в такому випадку ви зможете залишатися здоровими не тільки влітку, а й цілий рік.Категория: Здоровье