Мерайя Кері продає Джеймс Пакер обручку


Опубликованно 28.05.2018 04:35

Мерайя Кері продає Джеймс Пакер обручку

Величезний бенгальський вогонь, широко вартістю 10 мільйонів доларів, є частиною фінансових розрахунків діва зробила в 2017 році, після її розколу від Австралійський медіа-магнат.

"Мерайя була дуже вокальної недавно про її вибір, щоб рухатися вперед у своєму житті в оточенні позитиву," її публіцист сказав шостій сторінці.

"Що потрібно бігти емоційний і матеріальний багаж за спиною, в тому числі старий обручку з екс-бойфрендом".

Участь мерайя Кері з Джеймсом Пакером.

Джерело сказав Кері був одним із її керівників бізнес спокійно продати за 2,1 мільйона доларів на ювеліра в Лос-Анджелесі.

"Було підписано угоду про конфіденційність, але ювелір в даний час продає його, і є тільки одне таке кільце," мій сказав джерело. "Зв'язки з громадськістю мерайя Кері людей відчайдушно намагаються зберегти історію з преси, і пригрозили ювелір з судовим процесом, якщо він розкриває її ім'я."

Пара в щасливі часи.

Інсайдер в стані Кері усміхнувся при думці, що вона продала цю дрібничку, тому що вона мало грошей: "вона володіє кількома будинками, весь свій каталог музики, і у неї було безліч успішних турів і резиденції".

Інсайдер також сказав, що кільце коштує набагато менше 10 мільйонів доларів.

Кері воює, що її представники стверджують, є "надуманими і необґрунтованими" позов її колишній менеджер, Стелла Bulochni-ков, який стверджує, що Кері сексуально домагався її часто роздягатися перед нею.

Ця стаття спочатку з'явилася в Нью-Йорк пост і був відтворений з дозволу.Категория: Шоу-biz