Кунжутне ст судиться Мелісса Маккарті фільм для x-Номінальна ляльки


Опубликованно 26.05.2018 18:15

Кунжутне ст судиться Мелісса Маккарті фільм для x-Номінальна ляльки

Кунжутне майстерні, подав позов до федерального суду Манхеттена, стверджуючи, що виробники за "Happytime вбивств" роблять "зумисну спробу" привласнити "вулиця Сезам" бренду, щоб розкрутити фільм для дорослих.

"Відповідачі широко поширені маркетингова кампанія має тільки що випустила трейлер з явні, грубі, вживають наркотики, виявився, жорстоким, злягаються, і навіть еякуляції ляльок, разом з гаслом" ні кунжуту. Всі вулиці,'" у позові йдеться.

"Загроза заподіяння непоправної шкоди, поставлений в ознаменування кунжуту і абсолютно неможливо переоцінити".

Комедії, набір буде випущений в серпні, це таємниця вбивства обертаючись навколо маріонетки, які проявляють недоречне поведінку.

Елмо і його батько Луї на вулиці Сезам. Фото: Додається

Фільм був знятий режисером Брайан Хенсон, син Джима Хенсона, і виробляється альтернативний банер Хенсон, який має більш зрілі теми.

Майстерня Сезам стверджує, що неправомірне використання свого бренду має намір плутаєте громадські та порушує його "права інтелектуальної власності".

Компанія благаючи фільм падіння "без кунжуту" слоган з їх реклами при пошуку компенсаційні та штрафні збитки.

Прес-секретар кіно виробнича компанія, компанія STX, опублікував заяву, в якій висловив ніякого жалю до фільму.

"Верфі STX дуже сподобалася ідея працювати в тісному контакті з Брайан Хенсон і Джим Хенсон компанії сказати нерозказана історія активне життя Хенсон ляльок, коли вони не грають для дітей", - зачитав заяву, віднести до ляльковий персонаж Фред, Есквайр.

“Поки ми розчаровані тим, що "вулиця Сезам" , не Поділитися задоволення, ми впевнені в нашій правовій позиції. Ми з нетерпінням чекаємо введення для дорослих кіноманів у нашій чудово непримиренні герої цього літа".

Вулиця Сезам печива монстр ляльок. Фото: Додається

Відомий мешканець вулиці Сезам ляльки, Ерні і Берт. Фото: AP фото/Крістоф вуса

Ця історія вперше з'явилася на сторінці шість і перевидані тут з дозволу.Категория: Шоу-biz