Харві Вайнштейн, як очікується, буде арештований сьогодні


Опубликованно 25.05.2018 09:55

Харві Вайнштейн, як очікується, буде арештований сьогодні

Нью-Йорк Таймс сказав Вайнштейн, як очікується, складуть в п'ятницю вранці з посиланням на неназвані співробітники правоохоронних органів. Адвокат вайнштейна, зв'язався з АФП, відмовилися від коментарів.

Звіти спливли з районного прокурора Манхеттена і Нью-Йоркської поліції розслідують Вайнштейн вже кілька місяців.

Вайнштейн був пред'явлені звинувачення у зв'язку принаймні одного наклепника, колишнього починаюча актриса Люсія Еванс, який повідомив, що загиблих ділок примусив її до орального сексу в 2004 році Нью-Йорк Дейлі Ньюс повідомила.

Ні районна прокуратура, ні Департамент поліції Нью-Йорка негайно відреагувало на АФП проханням прокоментувати.

Нью-Йоркська поліція в минулому підтвердив активну Вайнштейн розслідування щодо Еванс.

Вайнштейна кар'єра і звалилася в жовтні минулого року за сексуальне насильство затвердження наступний ефект вибуху бомби статті в Нью-Йорк Таймс та Нью-Йоркер журнал, який викликав сексуальне домагання вододілу в США.

Колишній кіномагнат був фактично завантажений з Голлівуду після підривних звіту. Фото: AFP фото/Лоїк запрошуємо Вас

Більше 100 жінок з звинуватила 66-річного непристойності повертаюся 40 років і від сексуальних домагань, нападів і зґвалтувань.

Двічі одружений батько п'ятьох дітей був досліджений британськими та поліції США, але досі не пред'явлено жодних звинувачень. Він заперечує, що секс і, як повідомляється, був лікування від сексуальної залежності.

Вайнштейн був збитий літанія цивільних позовів і компанія weinstein, який звільнив його з тих пір подала на банкрутство.

Його дружина пішла від нього невдовзі після того, як затвердження з'явилися сім місяців тому і поліція відкрила кримінальне розслідування у Лондоні, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку.

Звіти приходили на цьому тижні з владою США під сильним тиском, щоб принести в одноразової голлівудських важкоатлетів до правосуддя.

Прокурор Манхеттена був підданий критиці за відмову порушити кримінальну справу проти нього три роки тому.

Італійська модель амбра Battilana Гутьєррес відправився в Нью-Йоркській поліції, звинувативши Вайнштейн шарящі і приставав до неї в 2015 році, але прокурор в кінцевому підсумку вирішили, що доказів було недостатньо для кримінального переслідування.

Діючи на вимогу від рухів провідних актрис Голлівуду, Нью-йоркські влади в березні пообіцяв "переглянути" це рішення.

Історія Вайнштейн має хвильовий ефект, не тільки в Голлівуді, але і у всьому світі.

Після шокуючих звинувачень, висунутих проти нього, актриса Алісса Мілано найпопулярнішим хештегом #Метоо, заохочуючи жінок на Twitter, щоб поділитися своїми історіями про сексуальних домаганнях і нападі, щоб висловити свої масштаби цієї проблеми.

У січні "час" кампанії було оголошено в Нью-Йорк Таймс, та був швидко прийнятий на гучні цифри. Досі фонду було зібрано 20 мільйонів доларів для своєї Юридичного Захисту й допомоги залучено понад 200 волонтерів-юристів, метою підтримки людей, які мають менше можливості виступати проти сексуальних домагань.

Вайнштейн найняв Бен Брафман, один з Америки самих знаменитих адвокатів у кримінальних справах, в листопаді минулого року, через кілька днів після Нью-Йоркської поліції підтвердили, що збір доказів для можливого ордера на арешт.

У свій час Нью-Йоркської поліції заявили, що у них надійний зґвалтування звинувачення проти Вайнштейна після того, як підпільна Імперія актриса пас де ла Уерта звинуватила його у зґвалтуванні її два рази в її квартирі в Нью-Йорку в кінці 2010 року.

Останні клієнти брафман включають колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана, який в кінцевому підсумку уникнув кримінального переслідування за звинуваченням сексуального насильства в 2011 році.Категория: Шоу-biz