Названа ягода, яка спалює жир швидше будь-яких тренувань


Опубликованно 17.05.2018 03:10

Названа ягода, яка спалює жир швидше будь-яких тренувань

Новини шоу бізнесу: Чорна смородина - всього два слова, але в них приховані секрети стрункості і краси.

Харчові добавки з чорною смородиною дозволяють спалювати таку ж кількість жиру, як і 4 тижні регулярних фізичних навантажень. Причому для цього добавки необхідно приймати лише два рази в день протягом тижня.

Вироблені на основі новозеландської чорної смородини харчові добавки дозволяють спалювати жир не гірше регулярних фізичних навантажень. Спостереження показали, що при прийомі цих добавок двічі в день на протязі всього одного тижня швидкість спалювання жиру збільшується, в середньому, на 27%. У одного з учасників експерименту ця цифра склала 55%. Відзначимо, що мова йде тільки про добавки, які виготовляються на основі особливої чорної смородини з Нової Зеландії - саме вони брали участь у клінічних дослідженнях.

Автори експерименту вважають, що ці ягоди містять компоненти поліфеноли, що сприяють процесам спалювання жиру під час фізичних навантажень за рахунок збільшення кровотоку. Вчені з Liverpool John Moores University підкреслили, що 7 днів - це зовсім не дуже великий термін для того, щоб зіткнутися з подібними змінами. Збільшення швидкості спалювання жиру на 20% і вище зазвичай спостерігається при регулярних і дуже інтенсивних фізичних навантаженнях тривалістю не менше 4 тижнів.

Попередні дослідження раніше встановили, що ті ж самі харчові добавки з новозеландської чорної смородини підвищують швидкість спалювання жиру у фізично активних чоловіків на 21%. І ось тепер аналогічний позитивний ефект відзначений і у жінок. Вчені вважають, що ці добавки можуть піти на користь жертвам ожиріння або пацієнтів з діабетом другого типу, оскільки у не дуже здорових людей є обмежений обсяг спалювання жиру, порівняно зі здоровими людьми.Категория: Здоровье