Відео: Джеремі Кларксон з Top Gear тестує Tesla X в оточенні 6 серйозних юристів


Опубликованно 16.05.2018 03:11

Відео: Джеремі Кларксон з Top Gear тестує Tesla X в оточенні 6 серйозних юристів

У свіжому випуску шоу Grand Tour (це такий Top Gear 2) Джеремі Кларксон тестує нову Tesla X. Не для фанатів шоу в цьому не було б нічого цікавого, якби не одне але —після судових спорів з Илоном Маском Кларксон взявся перевіряти автомобіль в компанії 6 юристів, які зайняли все вільне місце в автомобілі.

У свіжому випуску шоу Grand Tour (це такий Top Gear 2) Джеремі Кларксон тестує нову Tesla X. Не для фанатів шоу в цьому не було б нічого цікавого, якби не одне але — після судових спорів з Илоном Маском Кларксон взявся перевіряти автомобіль в компанії 6 юристів, які зайняли все вільне місце в автомобілі і весь випуск намагаються зберігати серйозні особи.

І ось в чому тут жарт. 10 років тому, коли Кларксон запалював на майданчику Top Gear, він взявся тестувати електрокар Tesla Roadster. Огляд вийшов жорстким, хоча і справедливим, але Tesla, у якої тоді все було погано, не могла дозволити собі такої реклами. Тому юристи Ілона Маска подали в суд на виробників шоу, а сам Джеремі зарікся тестувати електрокари.

Крім самого огляду Tesla X (та вкрай серйозних осіб юристів позаду) у випуску є ще багато цікавого, включаючи жарти про вибухають батареї Galaxy Note 7.  Категория: Мобильные Технологии