Дивно нову роботу HIMYM зірки


Опубликованно 14.05.2018 23:05

Дивно нову роботу HIMYM зірки

Але в ці дні Джош Рэднор, 43, більше вдома з гітарою в руках, граючи в інтимних концертів в пабі.

Актор почав нову дивовижну кар'єру, приєднався Австралійський співак Бен створювати свої власні народні діяння, Раднор &.

Дует зустрічалися кілька років тому, коли був зв'язатися з Як я зустрів вашу маму творці, щоб побачити, якщо деякі з його музики можуть бути використані в епізодах.

"Я був фанатом Бен я його пісні на моєму ipod," Раднор сказав у понеділок ввечері епізод проекту.

"Ми просто залишилися друзями, ми дружили близько десяти років, перш ніж ми почали писати пісні."

Джош Рэднор, як Тед Мосбі Як я зустрів вашу маму. Фото: РИА Новости мовлення

Дивно, Раднор тільки почав вчитися грати на гітарі 12 місяців тому, після того, як пара вже почали гнати хвилю на інді музики.

"Ми були співавтором все, але ми вирішили бути два гітариста близько року тому, і я грав, як одержимий," цей Університет пояснив.

“Я вчуся грати на гітарі, граючи перед публікою. Якщо ви така вразлива достатньо, ви навчитеся досить швидко".

Поки Рэднор досі діє — він може в даний час розглядатися в стан музична драма серії Р ісе — ТВ зірка присвячена відточуючи своє нове ремесло з Лі.

Джош Рэднор і Бен виступати в Австралії на цьому тижні. Картина: Мережа 10

"Є частина мене, яка думає, хто починає групу в 40 років це смішно, ви повинні зробити це, коли ви підліток," сказав він.

"Для мене є щось настільки велика, про навчання на гітарі в цьому віці, тому що це змушує мене відчувати себе, як ви можете робити що завгодно в будь-який час — ви просто повинні зробити це."

Раднор & виступати в Сіднеї, Мельбурні та Брісбені на цьому тижні. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку Facebook.

Перевірте деякі з їх музики тут:Категория: Шоу-biz