Лілі Аллен розкриває шокуючу правду ганебної нагороди показують фотографії


Опубликованно 14.05.2018 23:05

Лілі Аллен розкриває шокуючу правду ганебної нагороди показують фотографії

Тепер, десять років потому, Аллен пояснив шокуюча історія сумно відомого огризається.

Ранні фотографії з Лондонської виставки Аллен посміхається і безтурботно на червоній доріжці:

Гаразд, все одно ... або принаймні добре, так далеко. Фото: Гетті

... А потім, пізно вночі, що виходять з події перегляд, як кожен з кліше старлет контролю: проведені заходи по охорона та зберігання в машині чекати, з'явившись майже без свідомості.

Добре, що взяв свою чергу. Фото: Джастін Палмер/Великі Картинки Фото

Додому, у ліжко, ми сподіваємося. Картина: Сплеск Новини

Завжди Френк Сінгер нарешті показав, як справа набула настільки різке занурення на церемонії нагородження всі ті роки тому, відповідаючи на твіт на цьому тижні просити людей пояснити "краща причини вас вигнали події".

“Хто дав мені те, що я прийняла за кокаїн у Гламур нагороди один раз, але виявилося, що це Кетамін. Мене викинули (здали по якимось рейках) Гламур нагороди за перебування в отвір," Аллен написав, послужливо додані фотографії з ночі до її твіт в якості доказу.

Кетамін використовується медиками і ветеринарами в якості анестезуючого засобу, а при використанні для розваги, може призвести до користувачам відчувати себе відірваним від свого тіла і світу навколо них — до ополонки' Аллен згадав.

Співак останній один, тригер вибуху, це Ода залишаючи її добре документовані хард паті за нею, і описує її минуле вживання кокаїну як "оніміння біль, коли соромно". Її четвертий студійний альбом не соромно буде випущений в наступному місяці.Категория: Шоу-biz