Меган і Гаррі, фільм усієї життя


Опубликованно 14.05.2018 23:05

Меган і Гаррі, фільм усієї життя

Королівське весілля тільки через тиждень, і для тих, хто став болісно пристрастився до новини Гаррі і Меган (наречена-до-бути улюблений сніданок, хто?), Життя обкатала один з його glossiest, більшість надриваючись telemovies.

Кліше марафон, під назвою Гаррі і Меган: Королівський Роман, починається з принца Чарльза і двох його синів беручи сімейної поїздки в Ботсвану після смерті Діани, задаючи тон тонкі-як кувалдою теми.

Інший мотив-це красивий і лютий Лев, який має момент з Гаррі, як юний Принц мріє, що він теж міг би бути диким і вільним, поки його батько просто не вистачить Цитувати "короля-Лева".

Ми блимати тому, щоб Діана з тугою дивлячись на торти перед тим, як замовляти хот-доги підлий, який здається дивним верхньої пам'яті жінки з булімією, але Ви не можете сперечатися з Лев-навіяло ностальгію.

Паріса Фітц-Хенлі і Мюррей Фрейзер виголосив проникливі слова принца Гаррі і Меган Маркл в Гаррі і Меган: Королівський Роман.

Введіть Меган, і письменники швидко взялися за роботу нас луплять по голові з її феміністської облікові дані, спочатку з нею заперечуючи проти сексизму мила оголошення, як дитина, і тоді з її теперішньою власної проханням, якщо вона з'явиться в рушник так часто показують, зокрема право костюмах.

Сьогоднішній день Гаррі-божевільний гуляка, викликаючи проблеми з жарту, в тому числі вбиратися Нацистом і роздягання в Лас-Вегасі. Уіллс і Кейт його ниття щодо розсудливим і, можливо, помиритися з одним з його шикарної блондинки колишні, але Гаррі просто не впевнений.

Провідні актори Паріса Фітц-Хенлі і Мюррей фрезера зробити досить переконливий Меган і Гаррі, але периферійні персонажі не зовсім правдоподібно, з австралійським Берджес Абернеті навряд чи виграє будь-двійник конкурси для свою чергу, як надзвичайно літній Вільям. І ми можемо тільки молитися, щоб Кейт не говорити щось на кшталт "Пітер пен не можу залишитися в Неверленде назавжди," в реальному житті.

Чарльз (однаково непереконливо) знаходиться на Гаррі, демонструючи свої "коштовності корони" — і я сподіваюся, що королівська сім'я допоможе зробити такі каламбури — і поставити під загрозу своє майбутнє, як король. Все це дає Меган важкий час для 36 і бездітні, так, принаймні, саме так ставиться до життя.

Шокуючі сцени сексу, який має палац в гам — ми думаємо.

Це ідеальний час для побачення з Меган зацікавлений виключно в тому, що він "хороший" — сумнівне твердження вона зробила в реальному житті — і Гаррі більш правдоподібно стосується вона є законним жарко або просто прикидається, як більшість американських актрис.

На щастя, вона гаряча і у них ідеальне побачення, хіба що, коли його шофер ство після близько 30 секунд з їх, мабуть, випробуваний "Лондонський міст падає" аварійний вихід тактику. Я цілком впевнена, що королева мертва але може бути, ці американські актриси не надто яскравий. Потрібно працювати над цим, хлопчики.

Гаррі починає говорить про себе, як Принц Англії, незважаючи на те, що кілька князів Уельсу, але американець явно буде в отпаде, як вона тільки що показали її улюблений фільм - Реальна любов.

Гаррі - Король Лев, очевидно.

Меган дзвонить мама Доріа майже весь бізнес під час довбання на корону і її матері перше питання, з жахом: "ти роздавати молоко безкоштовно?"

Гаррі, нарешті, правильно пропонує, поруч з смаженою куркою.

Вона не помиляється, хоча, як Меган скоро буде "Botswanaed" — Вільям неологізм — та зустріч Гаррі коханого Лева у людини під час Бакалавр-стиль дати в комплекті з вертоліт і лавці під зірками.

Пояснює Гаррі, він думає, що Лев-це його мама.

Довгоочікуваний шокуючі сцени сексу, який був за чутками, палац у Великій скорботі відбувається, і в основному включає пара лежала під ковдрою спілкування.

Вони намагаються зберегти стосунки в таємниці, маючи Гаррі одягаються в повний костюм жаби на Хеллоуїн. Але він тут же злітає жабі голову і починає пропонувати фотографії для ворожих незнайомців в барі, і таємниця розкриється.

Стервозна шикарна дівчина каже Меган, що вона як "нареченої поштою", ображає її волосся і піднімає її віку. Значить, Кейт турбується про неї розлучився, половина-чорний американський статус і попереджає, що вона "не мати думки". Дідусь Уіллс просто насолоджуючись фраза "подивився".

Меган хвилюється, вона не вписується в цей світ.

Пара готуватися до сцени Бакалавр або Лева, щоб запропонувати деяку мудрість.

"Давайте боротися, як йдуть справи", - каже Гаррі. "Якщо хтось може, це ти і я." Так вірно, Гаррі.

Потім він руйнує його, написавши листа в пресі про тролінгу і расизму і бажаючи захистити свою жінку, не порадившись феміністка Меган, або її пучок. Очевидно, немає ніякого способу, в листі не було сплановано з її відома, але нам потрібен якийсь конфлікт.

"Я доросла жінка, що живе в реальному сучасному світі і не якась тендітна дівка в башті зі слонової кістки", - говорить вона. "Моя вежа не зі слонової кістки, чувак!"

Вона каже йому, щоб заблукати і крики в ліжку, поки її мати не приходить і показує їй кадри Гаррі на похоронах своєї мами. "Як ти можеш винуватити його за захист жінки, яку він любить?" - запитує вона. "Цей хлопчик любить вас, питання в тому, що ви збираєтеся робити?"

Велике питання Доріа, а відповідь виконується в аеропорт, щоб зупинити його в площину справжню любов, насправді стиль — це хороший хід, оскільки він, мабуть, не знає, де це навіть з ним.

Расист жінка — не Принцеса Майкл, як і в реальному житті — виявляється на весіллі Піппи, щоб протистояти її расистські висловлювання та расистські брошка.

Значить, Кейт, нарешті, спокутує себе з чудовою деталлю римований сленг лайки.

Кейт спокутує себе, називаючи стервом шикарною дівчиною з**т в римований сленг. Я сподіваюся, що королева стежить за цим.

Пара прокрадемося в Ботсвану, щоб боротися і ще раз проконсультуватися з Лев. Гаррі пропонує в ліжку, і Twitter втрачає його, бо де ж смажена курка?

"Мені не потрібне моє життя, щоб бути цей ідеальний королівський картину, мені просто потрібен ти", - каже він. "Ти вийдеш за мене?"

Ок, але де ж смажена курка? Вони повернутися в Лондон, тому вона може кинути свою роботу і незалежність вони продовжують товкмачити про і він зможе правильно пропоную, а вона смажила курку.

Ми бачимо гарний фотомонтаж заходи, піони (улюблений квітка Меган, звичайно) і реальні кадри, де Гаррі і Меган, для попсової пісні.

Питання тільки в тому, чи буде весілля дожити до цього ідеальна життя мрію про кохання.

Гаррі і Меган: Королевська Історія кохання вийде в ефір на 7 каналі в четвер, 17 травня о 9.30 вечора

Астероїд може впасти на королівському весіллі0:51

Астероїд, відомий як ЛРД 8 буде ковзати повз Землі всього за кілька годин до того, як Гаррі і Меган зв'язати себе узами шлюбу.11 травня 20183 дні тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/світ/Категория: Шоу-biz