Оператор підтвердив анонс флагмана Sony Xperia XZ2 на MWC 2018


Опубликованно 14.05.2018 04:45

Оператор підтвердив анонс флагмана Sony Xperia XZ2 на MWC 2018

Sony вже анонсувала свою прес-конференцію в рамках виставки Mobile World Congress 2018, і ми приблизно знаємо, чого чекати від компанії. У минулих витоках повідомлялося про наступника 4K-смартфона Xperia XZ Premium, а тепер ірландський оператор Three натякнув на швидкий анонс Xperia XZ2.

Sony вже анонсувала свою прес-конференцію в рамках виставки Mobile World Congress 2018, і ми приблизно знаємо, чого чекати від компанії. У минулих витоках повідомлялося про наступника 4K-смартфона Xperia XZ Premium, а тепер ірландський оператор Three натякнув на швидкий анонс Xperia XZ2. Що відомо?

Twitter-акаунт служби підтримки Three Ireland згадав Sony Xperia XZ2, коли користувач запитав про перехід зі старого Xperia Z на новий Xperia XA2. Оператор відповів, що запуск цієї моделі не планується, але у фірмовій мережі магазинів скоро з'явиться XZ2. Пізніше це повідомлення видалили, що можна вважати підтвердженням прийдешнього анонсу.

Як і рік тому, компанія привезе в Барселону відразу кілька флагманів. Представники Sony Mobile в Південній Африці також натякнули, що апарати нового покоління отримають подвійну камеру. Точної інформації про дизайн і характеристики Xperia XZ2 немає. Нещодавно в США засвітився 5-дюймовий апарат з тонкими рамками, але це може виявитися модель серії Compact.

Джерело: Xperia BlogКатегория: Мобильные Технологии