Фурія отримав зірку Софі Тернер фото


Опубликованно 12.05.2018 08:10

Фурія отримав зірку Софі Тернер фото

Зображення Гра престолів зірка запостив Альт-аккаунт @Identitarian9 разом з повідомленням: “білі люди мають право на існування, як і білі. Бути білим".

Але Тернер був менше, ніж вражений з фотографією і супровідним текстом, цвірінькають у відповідь: "будь ласка, не використовуйте мій спосіб для цього."

Існують білі люди.Білі люди мають право на існування.Білі люди мають право на існування, як білі люди.Бути білий.#WarOnWhites #WhiteGenocide #ItsOkayToBeWhite #ItsOKToBeWhite pic.twitter.com/0bQnRdQaDu— Бригада Identitarian (@Identitarian9) 8 Травня 2018 Року

Будь ласка, не використовуйте мій спосіб для цього.— Софі Тернер (@SophieT) 10 Травня 2018 Року

Софі Тернер не був щасливий про те, що її фото використовується для просування. Фото: МЕГА

Тернер був раніше прийняла удар на холодні відносини Дональд Трамп з дружиною Меланією на Twitter і в 2016 році захистив кампанії heforshe Емми Уотсон.

Це не перший раз, коли образ знаменитості був використаний без їх знання з просування політичного повідомлення.

У 2016 вибори в США, фотографія закривавленого блондинка жінка була поширена на Facebook і Twitter, при цьому користувачі стверджують, що вона була побита до лібералів.

Але образ був насправді фото Австралійський актор Самарська сотка покриті підробленої кров'ю на Еш проти зловісних мерців.

“Я не американець. Я не можу голосувати у вашій країні. Це так безглуздо ... позбутися цього, будь ласка!" Самарська цвірінькав у відповідь.

Це фото Самари сотка покриті підробленої кров'ю був поширений в інтернеті. Фото: Твіттер/Консервативна Нація Для Page13

Я не американець. Я не можу голосувати у вашій країні. Це так безглуздо. LOLCANO @Cons_Nation позбутися цього, будь ласка! https://t.co/he1LPHSoqg— Самара Вівінг (@Sweaving) 8 Червня 2016 РокуКатегория: Шоу-biz