BMW обіцяє, що її электокар iNext промчит 700 км з одного заряду


Опубликованно 12.05.2018 03:35

BMW обіцяє, що її электокар iNext промчит 700 км з одного заряду

У BWM впевнені, що Tesla не впорається з поставками Model 3 (а поки вона не справляється) і тоді настане час нових гравців. І саме седана BWM iNext, який зможе проїхати всі 700 км з одного заряду. А це півтора-два рази більше, ніж запас ходу Model 3.

У BWM впевнені, що Tesla не впорається з поставками Model 3 (а поки вона не справляється) і тоді настане час нових гравців. І саме флагманського електрокара BWM iNext, який зможе проїхати всі 700 км з одного заряду. А це півтора-два рази більше, ніж запас ходу Model 3.

Правда в компанії не уточнюють, про яку саме циклі йде мова — американському, європейському або японською. Адже у кожного свої вимоги і відповідний запас ходу у кожного може значно відрізнятися. У будь-якому випадку BMW впевнені, що до моменту серійного випуску iNext (а це буде у 2021 році), існуючі технології дозволять і багато їздити з одного заряду акумулятора, і швидко заряджатися. Ну і автопілот буде краще.

Мабуть, цікаві тут навіть не дивна логіка босів BWM (а до 2021 року ви чим будете займатися?), а зовнішній вигляд автомобіля. Виглядає він так, ніби здоровенний гекон відклав під каменем шматок золота з якого дизайнери відлили золотий праска.

Джерело: electrekКатегория: Мобильные Технологии