Всі правила для гостей на королівському весіллі


Опубликованно 11.05.2018 20:30

Всі правила для гостей на королівському весіллі

Але це вже зовсім інший коленкор для тих, хто досить щасливий, щоб результат запрошення на весілля принца Гаррі і Меган в Георгіївському каплиця в Віндзорському наступні вихідні.

Існують суворі керівні принципи, що регулюють як можна вести себе на Гаррі і весілля Меган. Фото: Еді Малхолланд/басейн через АП

Є ще особи, ніж ви можете качати діадему В — І з королівською родиною, приходять правила. Безліч правил.

Ось деякі основні правила гостям необхідно дотримуватися:

НЕМАЄ СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

Сумна правда для тих з нас, спостерігаючи з будинку, ми навряд чи що-небудь бачиш після весілля, і учасники увійшли в церкву.

Як колишній королівський редактор Дункан Larcome сказав Космополіт Великобританія, телефони повинні бути прибрані, як тільки пані входить в кімнату, яка, звичайно, буде перед нареченою.

“Королівське весілля-це єдиний раз, коли королева не останній чоловік, щоб увійти в кімнату — вона повинна чекати наречена. Як тільки Королева є, гості будуть на їх кращому поведінці. Такі речі, як цвірінькають буде абсолютним ні-ні".

Соціальні медіа не було проблемою, на весіллі принца Чарльза і Діани в 1981 році.

І забути про лові фрагмент промови Гаррі на afterparty.

"Гостям розкажуть не фотографувати в будь-який час дня, особливо під час вечірнього прийому в будинку комплекс frogmore", - сказав Larcome. "Немає фотографії коли-небудь вийшли з партії Вільям і Кейт — всім, хто порушив це правило, безсумнівно, в кінцевому підсумку в гарячій воді з щаслива пара."

ДОТРИМУВАТИСЯ ПЛАНУ РОЗСАДЖЕННЯ

Всі 800 гостей всередині каплиці буде закріплене місце. Відрахування будуть слідувати традиції — сім'я нареченої зліва, а наречений праворуч.

"Меган батьків, партнерів і друзів буде віддаватися пріоритет Гостинний зліва," Larcome сказав Космополіт.

“Таким чином, вони будуть намагатися зробити це, як нормальну весілля, як це можливо. Так що, коли вони дивляться навколо вони будуть бачити свої сім'ї."

Вільям і Кейт весілля в 2011 році. Картинка: Дейв Томпсон/ВПА басейн/Getty зображення

УКЛІН АБО РЕВЕРАНС КОРОЛЕВІ

Це стандарт для тих, хто зустрічає Королеву Єлизавету II, але багато гостей на весіллі будуть новачок в світі британського королівського етикету.

Всіх присутніх чекатиме на уклін або реверанс у бік правлячого монарха, а також будуть зобов'язані називати його "Ваша Величність" після першого введення. Після цього вони можуть трохи розслабитися і називати її "мем".

... АЛЕ НІКОЛИ НЕ ПІДІЙТИ ДО НЕЇ ПЕРШИМ

Це, звичайно, дуже цікаво місце королеви, але забути про наближення до неї.

"Нормальний протокол передбачає, Ви не повинні наближатися до королеви або задати їй будь-які питання", - сказав Larcome.

Натомість гості повинні чекати для неї, щоб звертатися до них безпосередньо.

Гості повинні чекати королеви, щоб підійти до них. Фото: Карла де Соуза/АФП

ГОСТІ ПОВИННІ БУТИ ПУНКТУАЛЬНИМИ

На відміну від весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон в 2011 році, які зажадали від деяких гостей приїхати на дві години раніше — Гаррі і весілля Меган буде трохи більш розслабленим.

Тим не менше, гості, швидше за все, потрібно приїхати заздалегідь за годину, залишаючи достатньо часу для всіх, щоб влаштуватися в перед прибуттям королеви, незадовго до нареченої.Категория: Шоу-biz