Кріс Браун подав в суд у зв'язку із звинуваченнями в 'зґвалтування, сексуальне насильство в своєму будинку


Опубликованно 11.05.2018 12:30

Кріс Браун подав в суд у зв'язку із звинуваченнями в 'зґвалтування, сексуальне насильство в своєму будинку

Співак Кріс Браун подав в суд на молоду жінку, яка стверджує, що її зґвалтували і неодноразово зґвалтована, перебуваючи під вартою в одній зі спалень його будинку.

Адвокат Глорія Оллред, яка привела багатьох гучних судових баталій, у тому числі загиблих комік Білл Косбі, з'явився у Верховному Суді округу Лос-Анджелес, щоб подати цивільний позов, Фокс Новини. Передбачувана жертва не був присутній з MS Олред і побажав, щоб відстояти свої права на недоторканність приватного життя.

Адвокат Брауна не відразу реагують на прохання про коментар.

"Сьогодні зранку я подав позов до Лос-анджелеський верховний суд від імені молодої жінки, яка повинна бути відома як "Джейн ДОУ" відносно співака Кріса Брауна, і його друг Лоуелла Гриссом-молодший та інші", - сказала пані Олред в заяві, направленій в РІА Новини.

Згідно з позовом, жінка взяла участь у концерті в одному з дуба на 23 лютого 2017 року. В один момент вона нібито була запрошені на вечірку в студію звукозапису, щоб зустрітися Гриссом і коричневий. Однак, коли вона приїхала на студію, вона стверджує, що її телефон забрали від неї за наказом Брауна.

Пані Пупкіна, який потім хотів піти, попросила повернути їй телефон, але Гриссом відмовився, наполягаючи група прямує до дому Брауна. Мс ДОУ наполягав, що вона була змушена відвідати будинок Брауна, тому що це буде єдиним способом вона могла отримати її телефон.

"У будинку Брауна, Браун надав алкоголю і заборонених наркотиків, його гостей та/або гості вживали наркотики, які вони везли на територію", - написала Пані Олред. “Позивач вважає, що наркотики-коричневий, пропоновані до себе в гості або, що привезли його гості були включені кокаїн, Моллі, і марихуани.

“Браун передав кожного гостя, в тому числі [мс МЕ], чітку таблетку, наповнені білим порошком і звелів їм узяти його, щоб мати гарний час. [Мс Олениха] не дотримуйтесь цих інструкцій, і відмовився споживати таблетки(с)."

Мс ДОУ стверджував, що, оскільки група продовжила вона намагалася ізолювати себе від інших гостей і сиділи біля кухні в надії, що інші учасники вечірки будуть ігнорувати її. Мс Пупкін сказав, що вона відчувала себе залякати "агресивне поведінка", який вона пережила, а також нібито кілька гармат коричневий і Гриссом вчинили.

Її мати, яка спробувала зв'язатися з дочкою, використовував програмне забезпечення, щоб відстежити телефон дочки в будинку Брауна. Потім вона подзвонила в поліцію в надії, що вони будуть шукати мс ДНЗ.

Однак, коли чиновники приїхали, Браун нібито відмовився відкрити ворота і не дозволив міліції у його власність. Він нібито потім наказав Гриссом та інші "заховати сумку зі зброєю".

Коли в кінцевому рахунку поліція покинули площу, він нібито продовжував постачати своїх гостей більше наркотиків і алкоголю. Мс Пупкін сказав, що вона помітила коричневі носити один пістолет і, розмахуючи ним у повітрі.

Позов також стверджує, мс ДОУ, поряд з іншими гостями, були укладені в одній зі спалень Брауна, який був забарикадований на дивані, і примушували знімати одяг і вступав у статевий акт.

Мс Пупкін стверджував, коричневий і Гриссом опинився під впливом наркотиків і змусив себе на неї проти її волі.

Браун нібито почали грати гучну музику і включив телевізор у спальні, щоб прикрити будь-які звуки опору. Він також грав порнографії голосно, щоб "створити середовище hypersexualised в запечатаному спальня".

Мс Пупкін сказав, що жінка-друг Браун схопив її за горло, змушуючи її виконати оральний секс на Гриссома. Мс Пупкін заявив тоді вона була змушена виконувати оральний секс на подругу, яка була менструація.

Мс Пупкін сказав, коли вона пішла у ванну, вона була вся в крові. Вона стверджувала, що вона все ще намагалася піти, але що б Гриссом ґвалтував її кілька разів.

Згідно з позовом, мс Пупкін пішов у центр лікування зґвалтування і повідомив кілька нападів на поліцейських.

"Це одна з найжахливіших випадках, пов'язаних із звинуваченнями в сексуальних домаганнях, що я коли-небудь бачив, і нашого клієнта, Джейн ДОУ, була серйозно травмована, що вона була змушена страждати", - написала Пані Олред. “Вона подала цей позов, тому що вона хоче справедливості для себе, але вона також хоче застерегти інших молодих жінок про потенційну небезпеку для себе, якщо у них телефони забрали і якщо вони йдуть у будинок Кріса Брауна.

"Вона не хоче ні інша молода жінка терпіти жорстокого сексуального насильства, яке вона була змушена терпіти в середовищі зброю і наркотики".

Кріс Браун робить заголовки по всьому неправильним причин в останні роки. Фото: АП

Браун завершив стажування у 2009 році здійснив напад справу за напад на співачку Ріанну, його тодішня подруга.

З тих пір він зробив заголовки для своєї поведінки.

В 2013 році, Браун вдарив людини за межами Вашингтона, округ Колумбія, готель і був звинувачений в проступок напад. Співак був замовлений в клініці, але був звільнений з установи за порушення його правил.

Браун провів два з половиною місяці в ув'язненні, з маршалів США, курсуючи між Лос-Анджелесом і столицею країни для проведення судових слухань.

В ході іншого інциденту, в той час як у лікуванні, Браун був звинувачений у киданні цегли в машину своєї матері, після консультації. Він прийшов після того, як Браун завершені призначені судом курси з управління гнівом.

В 2016 році, Браун був випущений на US250$, 000 ($А330,000) застава після арешту за підозрою в нападі зі смертельною зброєю.

Модель сказав Браун наставив пістолет на її обличчя після того, як він і ще один чоловік розсердився на неї, коли вона захоплювалася діамантове кольє чоловіки.

Адвокат Брауна заявив, що історія була сфабрикована, і що поліція не виявила прикраса жінка описана.

Потім в 2017 році, Браун був досліджений поліцією у Флориді за інцидент в нічному клубі, де фотограф сказав, що він був "удар" по зірці.

У тому ж році, ТМЗ повідомив його екс-подруга, актор і модель Karrueche тран, отримав п'ятирічний заборонний судовий наказ проти нього після того, як він нібито погрожував їй розправою.

Ця історія вперше з'явилася в "Фокс Ньюс" і опублікований тут з дозволу.Категория: Шоу-biz