Apple безкоштовно змінює iPhone 6 Plus на нові моделі


Опубликованно 16.04.2018 03:00

Apple безкоштовно змінює iPhone 6 Plus на нові моделі

Користувачам роздають iPhone 6s Plus, але тільки до кінця березня

Компанія Apple почала безкоштовно змінювати деякі iPhone 6 Plus на iPhone 6s Plus за програмою гарантійної заміни. Відповідний документ вже розіслали авторизованим сервісним центрам. Кому поміняють

У документі не уточнюється, хто саме зможе оновити свій гаджет і які поломки повинні бути у iPhone 6 Plus, щоб його обміняли. Але кажуть, що така «акція» триватиме до кінця березня. Чому

Можливо, це пов'язано з браком акумуляторів для iPhone 6 Plus. Про дефіцит батарей для цієї моделі стало відомо раніше, коли в Apple почали безкоштовно міняти зношені акумулятори з-за скандалу з уповільненням старих iPhone. Тоді повідомлялося, що нові акумулятори доведеться чекати до кінця березня — початку квітня.

У разі заміни користувачі отримають з iPhone 6s Plus 3D Touch, поліпшені камери (12 проти 8 Мп основної камери і 5 Мп проти 1,2 фронтальної), процесор (A9 проти А8) і збільшений об'єм оперативної пам'яті (2 ГБ замість 1). Але будьте обережні: був випадок, коли батарея iPhone 6s Plus загорілася прямо у фірмовому магазині!

Нагадаємо, Apple не вперше практикує заміну старих моделей на більш нові. У минулому році компанія роздавала Air iPad 2 замість iPad 4.

Джерело: MacrumorsКатегория: Мобильные Технологии