Перші фото трьох повноекранних смартфонів Huawei слідом за Honor Pro 7C


Опубликованно 16.04.2018 03:00

Перші фото трьох повноекранних смартфонів Huawei слідом за Honor Pro 7C

Кількість смартфонів Huawei з «високими» екранами 18:9 скоро перевалить за десяток. В базі даних китайського регулятора TENAA з'явилися фотографії відразу чотирьох новинок китайського гіганта, що говорить про швидке релізі.

Кількість смартфонів Huawei з «високими» екранами 18:9 скоро перевалить за десяток. В базі даних китайського регулятора TENAA з'явилися фотографії відразу чотирьох новинок китайського гіганта, що говорить про швидке релізі. Що показали?

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Дві моделі з індексами FLA-AL00 і FLA-TL10 виглядають майже ідентично. Це цілком можуть виявитися Huawei Nova 3 і Nova 3 Plus з різною діагоналлю екрану. Апарати оснащені двома подвійними камерами, характеристики на сайті відомства поки не з'явилися. Примітно, що у поточних моделей лінійки Nova корпус повністю металевий, а на фото новинок помітні пластикові вставки зверху і знизу.

Ще один апарат під номером LND-TL30 може вийти як Honor 7C Pro, і ми про нього вже розповідали. Судячи з усього, смартфон також отримав здвоєну основну і фронтальну камеру. Тут вставки з тильного боку оформлені не так витончено. Як і у попередника Honor 6C Pro, торці корпусу пластикові. Зате співвідношення сторін дисплея складає 18:9 за останньою модою. Чим не конкурент Xiaomi Redmi 5?

Смартфон Huawei LDN-TL00 дуже схожий на Honor 7C, але є декілька відмінностей. По-перше, фронтальна камера у нього одинарна. Спинка схожа на пластик, зате рамка зроблена з полірованого металу (чи все ж просто хромована?). Передбачається, що це модель молодшої Y-серії.

Джерела: Gizmochina, MyDrivers.com Для тих, хто хоче знати більше: Huawei повинна представити флагман P20 в Парижі 27 березня Штати не скорилися: Verizon слідом за AT&T відмовився продавати смартфони Huawei Оболонку EMUI 8.0 отримають дев'ять моделей Honor Нові зображення Huawei P20 (P11) з трьома камерамиКатегория: Мобильные Технологии