Оскароносний помер Режисер на 86


Опубликованно 15.04.2018 11:40

Оскароносний помер Режисер на 86

"Я чув від (дружина Формана) Мартіна Форман в цей ранок дуже рано, даючи мені знати, Мілош помер у лікарні Данбері біля свого будинку в місті Уоррен, штат Коннектикут," один і агент Aspland Форман сказав Денис.

Мілош Форман, Режисер гучних фільмів "Пролітаючи над гніздом зозулі" та "Амадей", помер у суботу, 14 квітня 2018 року. Фото: AP фото/Грегоріо Борджіа

Чеське інформагентство ЧТК цитує Мартіна Форман Форман, як кажуть, помер у п'ятницю після нетривалої хвороби.

"Він тихо помер, оточений родиною та близькими людьми", - сказала вона.

В некролозі на Twitter, голлівудський актор Антоніо Бандерас позначені Форман "генія кінематографа".

Чесько-народився американський кінорежисер Мілош Форман тримає Кращий режисер "Оскар" за фільм "Амадей". Фото: AFP фото:

Народився в місті Часлав схід від Праги на 18 лютого 1932 року, Форман втратив обох батьків у нацистських концтаборах.

У 1960-х роках, він приєднався до нової хвилі режисерів, що стоять перед комуністичним режимом тодішньої Чехословаччини, роблячи себе з відомим чорний Пітер, любить блондинки і пожежної м'яч.

Хав'єр Бардем, Наталі Портман і Мілош Форман зробив привиди Гойї разом. Фото: АFР

Незадовго до початку радянсько-Сід 1968 окупації Чехословаччини, який поклав кінець ліберальним період, відомий як "Празька Весна", Форман переїхав до США через Францію.

КІНО 'ГЕНІЙ'

Свою кар'єру за кордоном почав з знявши в 1971 році, потім Пролітаючи над гніздом зозулі через чотири роки, який приніс Форман свій перший Кращий режисер Оскар.

Громадянин США з 1977 року, Форман повернувся до раніше-Комуністичної Празі в 1983 році у фільмі "Амадеус", яка принесла йому другий "Оскар" за кращу режисуру і виграв вісім з 11 номінацій.

Мілош Форман зняв фільм "Пролітаючи над гніздом зозулі" з Джеком Ніколсоном. Фото: Файл

"Він був найкращим другом мого батька, і ми обидва подивилися на нього," сказав веб-сайт днесь чеського режисера Давида Ondricek, син кінооператора Формана Мирослав Ondricek, щодня.

“Він мав прекрасний характер і фантастичною енергією. Люди хотіли бути поруч з ним, він був чудовий оповідач і добрий чоловік," Ondricek додав.

Режисер Мілош Форман "Амадей", лауреат восьми премій "Оскар". Фото: Уорнер Домашнє Відео.

Жиль Жакоб, колишній директор Каннського кінофестивалю, сказав Форман був єдиний Режисер, який виходив з Нова хвиля "великий, популярний американський Автор фільмів покриті Оскарів". “Він любив пиво, теніс, Канни. Він сказав: "говори правду, от і все'," Яків написав.

Мілош Форман зняв "народ проти Ларрі Флінта", В головних ролях Вуді Харрельсон і Кортні Лав. Фото: Файл

Британський режисер і сценарист Едгар Райт (дитина водій) сказав Форман мав "величезну фільмографію, що документально бунтівні серця і людського духу".

Антоніо Бандерас також вклонився Форман. “Мілош Форман покинув нас. Геній кінематографії та майстер в зображенні людського стану", - написав Бандерас.

Мілош Форман покинув нас. Геній кінематографії та майстер в зображенні людського буття. РІП pic.twitter.com/pLcXIeEH9h— Антоніо Бандерас (@antoniobanderas) 14 квітня 2018 року,

Між тим, американський письменник/продюсер Ларрі Karaszewski, який зробив два фільми (в тому числі Ларрі Флінт) з Форманом, сказав директор був “наш друг, наш учитель. Він був Режисер — ніхто краще на захоплення невеликий неповторні моменти поведінки людини. Ми зробили два фільми разом і кожен день, проведений з ним було унікальне пригода. Мілош любив життя. Я буду сумувати за його сміху".

Актор Джош гад також mounr проходження Ед директора, цвірінькають, що робота Формана був "там поряд з великими".

Тільки що дізнався сумну нове про #milosforman кого фільми є одними з моїх фаворитів всіх часів. Резюме, яке виробляє як "Пролітаючи над гніздом зозулі та "Амадеус" заслуговує того, щоб бути там поряд з великими. До побачення до ікони. І Браво. pic.twitter.com/tnNHrEgw8H— Джош Гед (@joshgad) 14 квітня 2018 року,

Форман інші фільми включають волосся (1979), Регтайм (1981), Вальмон (1989) та народ проти Ларрі Флінта (1996), яка принесла йому чергову номінацію на Оскар за кращу режисуру, а також "людина на Місяці" (1999) і привиди Гойї (2006).

Директор Чехії Мілош Форман. Фото: АFРКатегория: Шоу-biz