Це Гвінет Пелтроу виходить заміж в ці вихідні?


Опубликованно 15.04.2018 03:05

Це Гвінет Пелтроу виходить заміж в ці вихідні?

Дрес-код у деяких інсайдерів шоу-бізнесу гуде про те, що подія може бути сюрприз на весіллі. Ми чуємо, що 400 друзів, сім'ї і Голівуд-лістерс очікуються.

Валентино мода пристосування Джанкарло Джамметти викликало спекуляції таємницею весіллям, коли він опублікував зображення пари на Instagram в п'ятницю і писав: “ці дві красуні всередині і зовні побратися завтра!!! Всі мої найкращі побажання моєї дорогої @gwynethpaltrowand @bradfalchuk тебе люблю і сумую не бути з тобою!!!"

Коментарі задню включив: "я думаю, що вона тримала це в таємниці лол" і "він має на увазі, що вони одружуються?"

Пара оголосила про свої заручини через Гооп. Картина: Instagram.com/gwynethpaltrow

Але ми також чули чутки Пелтроу і Falchuck буде насправді йти під вінець вже в цьому році в Хемптоні.

У будь-якому випадку, Мерфі — хто пройде вечірка з чоловік Девід Міллер — вже привід для радості в ці дні сам, і, безумовно, має грошей, щоб виплеснути на вечірку гідні сайті goop Гвінет гуру: він тільки що підписав угоду з Netflix, що, за повідомленнями вартістю до $300 мільйонів. Falchuck і Мерфі разом створили серіалі "хор" і "американська Історія жахів", і, як повідомляється, за майбутні Netflix серії "політик" з не меншим, ніж у Барбари Стрейзанд, Пелтроу і Бродвею відчуття Бен Платт переговори зірок.

Пелтроу буде прибувати свіжі з vip дівич-вечір у Кабо, Мексика, з приятелями в тому числі і дизайнер Стела Маккартні і Кемерон Діаз. Сторінка шість виключно повідомляється на обидві дівчинки, на цьому тижні, перш ніж Пелтроу була помічена попрямував у приватному літаку, щоб вилетіти для жіночого свята.

@costapalmas #небо

Публікацію Гвінет Пелтроу (@gwynethpaltrow) на 13 квітня 2018 в 3:15 вечора за ТИХООКЕАНСЬКИМ часом

З Пелтроу втекла з чоловіком 1, коромисла групи Coldplay Крісом Мартіном, вона належить до цієї весіллі, як її перший і витягує всі традиційні зупиняється. Вона сказала, що люди після оголошення про заручини в її власній Бурди журнал "секс і кохання" питання: "у мене ніколи не було до весілля ... хоча мені 45, я відчуваю себе як 21-річна". Вона додала: “це свого роду задоволення поговорити з моїми подругами. Вони надсилають мені фотографії сукні — вони такі ж схвильований, як і я".

Для неї Мексика подорож дівич-вечір, джерела повідомили нам, що приятель Діас замовив приватний літак для десятка гостей, щоб летіти вниз.

Знаменитий Пелтроу дружить з Різ Уізерспун, Дрю Беррімор, Бейонсе і Кейт Хадсон.

Ця історія вперше з'явилася на сторінці шість і перевидані тут з дозволу.Категория: Шоу-biz