Мастершеф зірка звинувачений в водіння в нетверезому вигляді


Опубликованно 14.04.2018 10:10

Мастершеф зірка звинувачений в водіння в нетверезому вигляді

Звинувачений в середині діапазону пити за кермом, 47-річний позбавляли прав на місці і опублікував емоційну заяву про те, що вона 'спустошений'.

"Минулої ночі, коли вони поверталися додому з святкового функція у мене була кухня, я був зупинений поліцією і підданий випадковий дихальний тест, який мені не вдалося", - написала вона.

“Я згодом був звинувачений в середині діапазону пити за кермом.

"Зайве говорити, що я беру на себе повну відповідальність за цю помилку в судженні, яке я вважаю повністю з характеру для мене."

Гудвін пішов вибачитися перед її сім'єю та громадою, які вона відчуває що вона "підвела".

"Я хочу скористатися нагодою, щоб сердечно та щиро прошу вибачення у моїх близьких, моїх колег, і для широкої громадськості", - сказала вона.

"Я також хотів би принести свої вибачення всім, хто підтримував мене протягом багатьох років, я підвів вас усіх."

Радіо 104.5 господар, хто переміг Мастершеф в 2009 році, нібито намагався сховатися від поліції тест на дихання, виконуючи розворот при русі у Північному Госфорде на Центральному узбережжі штату Новий Південний Уельс близько 8 вечора.

Вона була в кінцевому рахунку спійманий поліцією і доставлений в поліцейську ділянку, де її крові алкоголю читанні був 0.107.

Джулі Гудвін виграв Мастершеф вісім років тому в 2009 році, вона представляла тут з віце-пох Лінг Еоу. Фото: Додається

Поліція підтвердила, що вони провели в придорожніх РБТ на Тихоокеанському шосе на північ Госфорд, коли Джулі підійшла до неї в машину.

У заяві Дейлі Телеграф, Брісбен вода головний інспектор Найджел Веббер сказав: "поліцейські стверджують, що міні Купер седан наблизився до РБТ сайті перед тим, як здійснювати розворот і їде."

Гудвін протистоятиме місцевий суд Госфорд на 25 травня.Категория: Шоу-biz