Сильна Кім хвалить " сестра Хлоя


Опубликованно 14.04.2018 10:10

Сильна Кім хвалить

Кім показала, що вона була в пологовому залі під час пологів сестри і помітив, як "сильна" її молодший брат був.

Кім Кардашян і khloe Kardashian. Фото: Додається

Кім і Хлоя Кардашян. Фото: Додається

“@khloekardashian я така щаслива за тебе! Ваша дівчинка така красива! Ви настільки сильні, ви зробили це так легко!" вона у Твіттері. “Я не можу чекати, поки наші дівчатка росли як найкращі друзі, як ми! Я така щаслива, що мені вдалося повернутися на користь вашої нозі, поки ви штовхнув лол"

Хлоя народила через кілька днів після відео і фотографії її Зоряний бойфренд НБА, Трістан Томпсон, були опубліковані нібито показуючи його за обіймами з іншою жінкою.

Khloe Kardashian з бойфрендом Трістан Томпсон, Кім Кардашян і Каньє Уеста. Фото: @kimksnapchats/Instagram

Томпсон, як вважають, були в пологовому залі, яка, безсумнівно, ніяково, враховуючи Кардашьян-Дженнер клану все більше не стежу за ним у соціальних мережах всього за кілька годин раніше.

Хлоя не сподівалася народити до пізніше в цьому місяці, але на початку сутички незабаром після накрутки претензії з'явилися.

Кортні Кардашян і Кім Кардашьян прибувають в Лос-Анджелесі після польоту в Огайо для народження сестрі, Хлое, перший дитина. Фото: МЕГА

Повідомляється, що вона пробачила Томпсон і хоче дати йому ще один шанс, незважаючи на те, що він зраджував їй як мінімум з п'яти різних жінок, поки вона була вагітна його дитиною.

Томпсон залишив своєю вагітною подругою Джордан Крейг бути з Кардашьян, коли вона ще була вагітна з сином, князь, тепер одна.

Khloe Kardashian і "Клівленд Кавальерс" Трістан Томпсон гравця. Фото: АПКатегория: Шоу-biz