Глибокі зв'язки Кідман з партнеру


Опубликованно 14.04.2018 04:40

Глибокі зв'язки Кідман з партнеру

Кажу ж - журнал, в якому вона з'являється на обкладинці з колегами австралійського Марго Роббі, Кідман говорить, що вона і Скарсгард поставити себе в грі Селеста Райт та агресивного чоловіка, Перрі, і вийшли з досвіду пов'язані.

Ніколь Кідман і Марго Роббі журнал Ш. Фото: Журналу W

Це було, коли Скарсгард виграв премію "Еммі", що Кідман посадив поцілунок на його губах.

“Для того, щоб просто дати йому поцілунок, я маю на увазі, я б його поцілувала багато, багато разів на знімальному майданчику. Набагато більше, ніж це," сказала вона. "Так, це був лише мій шлях, в даний момент — ми обидва були в шоці і ми походили, 'О, Боже, я так рада, що ви виграли. Тому що я знаю, що він вклав у цю роль".

Ніколь Кідман у хрящуватого і жорстокі сцени сексу на екрані чоловік Олександр Скарсгард в велика маленька брехня. Фото: Додається

“Був час на те, щоб встановити, коли він був інтенсивним. Але він і я спілкувалися", - сказала вона. "Там має бути такою збереження і така чесність і така сировинна Вразливість є, що у нас іншого зв'язку".

“Він [Скарсгард] ніколи не відступав і він ніколи не говорив, ніколи не турбувався про те, як він був зображений. Він був дуже чесним і дуже вірно, що історію потрібно", - сказала вона.

Актор Олександр Скарсгард поцілунків актриса Ніколь Кідман, як він йде, щоб прийняти свою нагороду Еммі за найкращу чоловічу роль в обмежену серію або фільм велика маленька брехня. Фото: Гетті

Однак її реальний чоловік Кіт Урбан знайшов цілий ряд "тривожних".

"Коли він дивився, як велика маленька брехня він був порушений", - пояснила вона. “Він каже, що коли він чує мене кричати чи плакати від певне місце в моїй душі неначе вона йде прямо на нього, і він відразу ж вісцеральні реакції.

“Тому що його мозок і його серце не розрізняти між грою і реальним життям. Вони ж звучить для нього. Він кидає йому", - сказала вона.

(Л-Р) Актори Джеффрі Нордлінг, Олександр Скарсгард, Ніколь Кідман, Різ Уізерспун, Зої Кравіц, і Лора Дерн на Еммі. Фото: Гетті

Як Кідман і Скарсгард на "Золотий глобус" у ці вихідні для них велика маленька брехня ролей після концерту пішов з мішком Еммі.

Кідман також відкрив на її перше побачення з міськими і, як вона закохалася в нього швидко.

“Я пам'ятаю моє перше побачення з китом. Мм-хмм. Підхопив мене на мотоциклі, взяв мене на Вудсток. Мій хлопець. Гей, ми одружені! Це був хороший день", - сказала вона.

Ніколь Кідман і Кіт Урбан у ВМА нагороди. Фото: Facebook

Кідман, які зустрілися міський у січні 2005 року і вийшла за нього заміж в червні 2006 року, вона говорить, що не завжди так щастить у коханні ростуть.

"Я був дуже високий, худий, веснянками і руда дівчинка", - сказала вона. “Я не можу згадати моє перше побачення. Я, начебто, не так популярний, я повинна сказати".Категория: Шоу-biz