Фільм Вуді Аллена можуть бути скинуті


Опубликованно 14.04.2018 04:40

Фільм Вуді Аллена можуть бути скинуті

Фільм, який повинен бути розподілений компанією Amazon в кінці цього року, або не виходь, або кидають без будь-яких кінотеатрах, джерела повідомили Нью-Йорк пост.

Єдине, Аллен завжди був для нього — його здатність залучати Голлівуду найяскравіші і кращі імена — може бути більше.

Пост повідомляє, що Аллен, навіть маючи проблеми з трансляцією свого нового фільму.

Останній фільм Вуді Аллена, В головних ролях Chalamet Тімоті — хто дистанціювався від актора — ніколи не може бути звільнений.

Кілька зірок дощовий день дистанціювалися від Аллена. Тімоті Chalamet оголосив, що він пожертвує свою зарплату з фільму у благодійні фонди для жертв нападу. Як повідомляється з-зірка Селена Гомес віддасть свою оплату TimesUp#, як Ребека Холл, яка діяла в дві роботи цього режисера.

Ділан Ферроу, прийомна дочка Аллена з колишнім партнером Міа Ферроу, підтвердив її твердження про те, що Oscr-вино idirectror чіплявся до неї в 1992 році, коли їй було сім років.

Ділан Ферроу в дитинстві з її прийомного батька Вуді Аллена.

Ділан Ферроу стверджує Вуді Аллен домагався її у віці семи років.

Аллен заперечує звинувачення і в 1993 році суд визнав "немає переконливих доказів", щоб підтримати вимоги дівчини.

Ускладнює ситуацію ще й те, що, приблизно в той же час, Аллен був роман з прийомною дочкою Мії Сун-І Превен, тоді 19 років, яка згодом стала його дружиною.

Але в #Метоо вік — який спалахнув після того, як син Аллена, Ронан, допоміг викрити кіномагната Харві Вайнштейна в якості сексуального хижака в Нью-Йоркере у жовтні минулого року, не звертаючи уваги на ситуацію. Зірок зараз змушений оголосити, чи будуть вони стояти з Алленом або проти нього. І ті, хто не вибрав сторону ризик бути привселюдно приниженим, Нью-Йорк пост говорить.

Вуді Аллен і його скоро-Йі Превен-дружиною, яка була прийнята в дитинстві Міа Ферроу.

У своєму першому телевізійному інтерв'ю у відповідь на звинувачення в сексуальних наругу, Ділан Ферроу звинуватила Аллена приймаючи її на горище і напад на неї в 1992 році, коли їй було сім років. Аллен repeatedy спростували ці твердження.

В інтерв'ю сьогодні вранці з CBS співведучий Гейл Кінг, Ферроу стверджував, що вона говорить правду.

“Я авторитетний і я кажу правду, і я думаю, що це важливо, що люди розуміють, що одна жертва, один наклепник, питання. І що їх достатньо, щоб змінити речі," Ферроу сказав король в інтерв'ю, яке було записано в її будинку в Коннектикуті.

При випаданні Харві Вайнштейн сексуальних домаганнях скандал, Ферроу, написав у колонці для "Лос Анджелес Таймс", запитуючи, "чому Харві Вайнштейн і інші обвинувачені знаменитостей були викинуті на Голлівуд, в той час як Аллен нещодавно забезпечила багатомільйонні угоди з Amazon, зелений світло колишньої Амазонки виконавчого студії Рой прайс, перш ніж він був дискваліфікований за сексуальні проступки звинувачення?"Категория: Шоу-biz