ПСС порушує тишу над політичній перспективі Ніксона


Опубликованно 14.04.2018 04:40

ПСС порушує тишу над політичній перспективі Ніксона

У той час як інші колеги схвалили виклик Ніксона губернатора Ендрю Куомо за висунення від Демократичної партії, Паркер, яка зіграла Керрі Бредшоу в хіт HBO, була мама, повідомляє Нью-Йорк пост.

Через її прес-секретар, іна Тресиокас, Паркер сказав, “Синтія, був мій друг і колега, так як ми були маленькими дівчатками. Я сподіваюся поговорити з нею про її новому стані Йорк заявка губернаторських".

Старі друзі зіткнулися один з одним на @tmagazine стріляти сьогодні...сумую за тобою @sarahjessicaparker ??

Публікацію Синтія Ніксон (@cynthiaenixon) на 26 лютого 2018 року 1:12 за тихоокеанським часом

Оскільки Паркер вже посварилися з Кім Кетролл (Саманта), розкол з Ніксон (Міранда) може знищити шоу передумові, що чотири кар'єра приводом Манхеттен жінок може об'єднати Космос і підтримувати їх кращі друзі через товсті і тонкі.

"НВО боїться наслідків зашкодить аудиторія і боляче франшизи," джерело сказав Нью-Йорк пост.

ГБО немає коментарів.

Поки Ніксон став політичним кандидатом, Паркер був все ще сподівався, що там може бути якийсь спосіб вона може зніматися у другому сіквелі секс у великому місті кіно.

Я люблю Нью-Йорк, і сьогодні я висуваю свою кандидатуру на пост губернатора. Приєднуйтесь до нас: https://t.co/9DwsxWW8xX pic.twitter.com/kYTvx6GZiD— Синтія Ніксон (@CynthiaNixon) 19 Березня 2018

"Вони могли б робити це без Кеттролл, але вони не можуть обійтися без Ніксон, теж", - розповіло джерело в Нью-Йорк пост.

Ніксон нещодавно вона сказала, що її колишні колеги-зірки з секс-заповнений серіалі HBO.

Крістін Девіс, Сара Джессіка Паркер і Синтія Ніксон в їх секс і розквіту міста. Фото: Додається

Ніксон, 51, сказав, що шанувальники шоу були дуже раді, про її політичну перспективу.

"Я вдячний за всю підтримку я отримав від мого секс у великому місті співтовариства", - сказав Ніксон, за словами людей. "Ми працювали над неймовірним серії протягом багатьох років разом, і постійній підтримці моїх колег за роки моїх активних дій, і тепер моя кампанія, дуже багато значить для мене".

Я підтримую і поважаю право будь-якого колишнього колегу, щоб зробити свій власний професійний вибір. https://t.co/zae7nJ6VFi— Кім Кеттролл (@KimCattrall) 22 Березня 2018

Крістін Девіс, яка зіграла Шарлотту на шоу, був прямий у її підтримку Ніксона.

Вона в Твіттері після того, як Ніксон показала, що вона була запущена, “я так пишаюся @cynthiaNixon, ніхто не дбає більше, ніж вона про кожній людині стає справедливим змінити і хорошу освіту. Я знаю, що вона була б відмінним губернатором!"

Cynthis Ніксон оголошує їй балотуватися губернатор Нью-Йорка 20 березня в Брукліні. Фото: AFP/невелика Тимофія мускатний

Між тим, Кім Кетролл, у кого була якась драма з Паркером в останні місяці, був менш захопленим.

Вона написала в соціальних мережах, "я підтримую і поважаю право будь-якого колишнього колегу, щоб зробити свій власний професійний вибір."

Приєднуйтесь до мене в підтримці Синтія Ніксон через @actblue https://t.co/YOtcRHETLH я схвильований, щоб підтримати кого-то я знаю 20 років, щоб бути одним з найбільш розумних і небайдужих людей в моєму житті!— Крістін Девіс (@KristinDavis) 19 Березня 2018

У той час як Ніксон має сильні політичні зв'язки і впізнаваності в місті, яка була фоном для її Еммі нагородами роль адвоката Міранди Хоббс в комедії каналу HBO "секс у великому місті, свою популярність серед виборців є менш визначеним.

Ніксон, мати Манхеттен з трьох, є давнім прихильником справедливості у фінансуванні державних шкіл і гарячим прихильником демократичних мер Нью-Йорка Білл де Блазіо, який часто конфліктував з Куомо по цілому ряду питань. Її відеозвернення показали її маленького сина Макса, як вона говорить про те, гордий державної школі батьків.

Секс і місто кидання була кілька питань про взаємини останнім часом. Фото: МЕГА

“Нью-Йорк-це мій дім. Я ніколи не жив ніде", - сказав Ніксон у відео. “Нью-Йорк, де я виріс і де я виховую своїх дітей. Я гордий випускник державної школи і пишаюся державна школа для батьків".

- з Фокс НьюсКатегория: Шоу-biz