Google заборонив в пошуковику відкрити зображення у повному розмірі, захищаючи авторські права


Опубликованно 14.04.2018 04:35

Google заборонив в пошуковику відкрити зображення у повному розмірі, захищаючи авторські права

При пошуку зображення більше немає кнопки «View image» («Відкрити в повному розмірі»), але зробити це все одно можна.

Google знову вніс зміни в роботу свого пошукача: на цей раз тут зникла кнопка «View image» («Відкрити в повному розмірі») при пошуку певного зображення. Також за обраною картинкою з'являється напис: «Зображення можуть бути захищені авторським правом».

Чому прибрали

Раніше за допомогою цієї кнопки в пошуковику картинок можна було відкрити зображення окремо і в повному дозволі, без необхідності переходити на сайт. Однак фотографи і видавці були незадоволені безперешкодної «крадіжкою» їх робіт, Google довелося йти на компроміс.

Видалення кнопки «View image» стало однією з умов ліцензійної угоди між Google і великим фотобанком Getty Images. Таке рішення у корпорації назвали «баланс між задоволенням потреб користувачів і видавців».

Today we're launching some changes on Google Images to help connect users and useful websites. This will include removing the View Image button. The Visit button remains, so users can see images in the context of the webpages they're on. pic.twitter.com/n76KUj4ioD — Google SearchLiaison (@searchliaison) 15 лютого 2018 р. Що робити

Але відкрити зображення у повному розмірі можна, тільки доведеться витратити зайві 30 секунд. Способів зробити це кілька: У результатах пошуку зображень натиснути праву кнопку миші на фото і вибрати «Відкрити зображення в новій вкладці»; Натиснути праву кнопку миші і вибрати «Копіювати URL картинки», після чого ввести його в адресному рядку.

А користувачі Google Chrome можуть встановити додаток до браузеру, яке повертається звичну кнопку назад.

Джерело: The Verge, Google Для тих, хто хоче знати більше: У пошуковику Google з'явилися свої «історії» Google готовий розщедритися, щоб повернути свій пошуковик в Firefox Ще більше інформації: Google поліпшив пошуковик У пошуковику Google на запити користувачів тепер будуть відповідати знаменитостіКатегория: Мобильные Технологии