Sharp обіцяє випустити самий безрамковий смартфон


Опубликованно 14.04.2018 04:35

Sharp обіцяє випустити самий безрамковий смартфон

Восени Sharp з великою помпою анонсувала в Китаї «безрамковий» смартфон Sharp Aquos S2, і хоча гаджет продавався так само погано, як і Essential Phone в США, компанія не втрачає надії. За словами глави мобільного бізнесу Луо Жоншена, у січні наступного року вони представлять модель з рекордним співвідношенням площі екрана до лицьової поверхні.

Восени Sharp з великою помпою анонсувала в Китаї «безрамковий» смартфон Sharp Aquos S2, і хоча гаджет продавався так само погано, як і Essential Phone в США, компанія не втрачає надії. За словами глави мобільного бізнесу Луо Жоншена, у січні наступного року вони представлять модель з рекордним співвідношенням площі екрана до лицьової поверхні. Новинка на 3-6 місяців випередить конкурентів. Sharp йде в Європу

Нещодавно генеральний директор Sharp Таї Джен-ву підтвердив плани по поверненню смартфонів компанії на європейський ринок. Лінійку пристроїв представлять на виставці MWC 2018 в Барселоні. Як очікується, акцент буде зроблений на гаджетах з екранами 18:9 — це один з головних трендів індустрії. Серед новинок буде модель з індексом FS8018, яка вже встигла відзначитися в результати бенчмарків.

Джерело: GizmoChinaКатегория: Мобильные Технологии