Експерти підказали легка вправа, яке зробить живіт плоским за 2 тижні


Опубликованно 14.04.2018 02:15

Експерти підказали легка вправа, яке зробить живіт плоским за 2 тижні

Новини шоу бізнесу: Якщо повторювати кожен день це вправа, то ви дуже здивуєтеся результату.

Далеко не у кожної з нас є час і бажання ходити в спортзал або ж займатися вдома, як би корисно це не було. Тим не менш, є вправи, які не вимагають особливих фізичних і тимчасових витрат, гарантуючи швидкий і помітний результат. Одне з них — вправа для швидкого зміцнення м'язів преса, допомагає зробити живіт плоским, а талію тонкою у рекордно короткі терміни.

Воно називається «вакуум», серед його шанувальників сам «залізний Арні» - Арнольд Шварценеггер, який використовував його під час своєї кар'єри бодібілдера. Прес спортсмена був сталевим, але потрібного рельєфу і вираженої талії не було. Тоді Арнольд почав робити дихальну вправу, яку він запозичив у йогів. П'ять хвилин вранці, на голодний шлунок або ж увечері, перед сном, і результат не змусив себе чекати. З тих пір фітнес-зірки, хлопці і дівчата повертаються до нього, щоб швидко привести в порядок свої животи.

Все, що потрібно зробити, це швидко видихнути повітря з легенів ротом, після чого максимально втягнути живіт під ребра і затриматися в цьому положенні на 5-7 секунд, після чого розслабитися і повторити все спочатку. «Вакуум» можна робити стоячи, лежачи, в упорі на коліна і лікті — як тобі більше подобається. Спробуй практикувати цю вправу щодня, хоча б два тижні і ти здивуєшся, наскільки підтягнутим і плоским стане твій прес.

П. С. Ну і, звичайно, розумні обмеження в їжі і правильне харчування теж ніхто не відміняв.Категория: Здоровье