Наклепник Райан Сікрест знав, що якщо вона розповіла про сексуальні домагання, вона втратить свою роботу мрії


Опубликованно 13.04.2018 14:40

Наклепник Райан Сікрест знав, що якщо вона розповіла про сексуальні домагання, вона втратить свою роботу мрії

Сьюзі Харді, який працював з господарем на Е! Новини, стверджував, зірка мацали її і дав їй ведмежі обійми, одягнені тільки в білизні, серед інших звинувачень.

В інтерв'ю з різноманітністю, мати-одиначка докладні стає робота мрії як Сікрест особистий стиліст на Е! Новини в 2007 році, тільки щоб бути звільнений в 2013 році після внесення графічний скарги на утиски відомий годину.

Харді взяв її скарги безпосередньо в мережу, якої не внести які-небудь покарання щодо Сікрест після третього слідчого-учасник визнає, що доказів недостатньо.

Сікрест продовжує заперечувати всі звинувачення.

"Е!' з розслідування був надзвичайно всеосяжним і ретельно," Е! прес-секретар сказав Фокс Ньюс в заяві.

“Протягом двох місяців процесу, наш адвокат опитав більше двох десятків осіб за звинуваченням, у тому числі кілька окремих зустрічей з представниками позивача і свідки, що вона. Слідчий-адвокат з майже 20-річним досвідом і високо оцінили професійно. Будь стверджує, що питання легітимності цього розслідування є абсолютно безпідставними".

ВОНА ХОТІЛА, ЩОБ 15 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ': СІКРЕСТ АДВОКАТА ІНШЕ Отже, шоу "американський ідол" господар адвокат, Ендрю Баум стверджує, що "Фокс Ньюс" , що Харді спочатку просили на виплати мовчати, спонукаючи Сікрест оголосити розслідування публічно від свого імені.

Сікрест з E! співведучий Джуліана Ранчич. Фото: Брайан Боуен Сміт/Е!

"Це сумно для нас, що різноманітність - це обрання для запуску "історії" про не відповідають дійсності твердження про те, що ми були проти мого клієнта, після того як їм сказали, що наклепник погрожував зробити ці помилкові твердження проти нього, якщо він не заплатив їй $15 млн", - йдеться в повідомленні

В той час, як позивач погрожував проблема явно неправдиве заяву для преси, якщо вона не сплачені", - йдеться в повідомленні. "Замість цього, мій клієнт активно і публічно відкинув ці звинувачення і погодився співпрацювати з Е!' з розслідуванням про справу".

Юристи Харді, з іншого боку, сказали, що немає абсолютно ніяких доказів на підтримку претензії вона зажадала грошей за мовчання.

Між тим, Сікрест продовжує заперечувати звинувачення в сексуальних домаганнях і навіть пішов так далеко, як опублікувати оцінки стовпця в Голлівуд репортер під назвою "що сталося після того, як я був несправедливо звинувачений в сексуальних домаганнях."

Тепер, Харді вся її передбачуваний досвід в різних.

За словами Харді, Сікрест помічник запропонував їй постійну роботу, оформлення Сікрест для Е! Новини. Однак, коли помічник почав натякати, що інтерес Сікрест в її перетворив романтик, вона намагалася ігнорувати його. Вона стверджувала, що він нібито почав просити її приєднатися до нього в той час, коли він не потрібен стиліст, в тому числі запитаної зустрічі у нього вдома в 8 вечора, щоб зав'язати краватку.

Юристи сікрест кажуть, що його обвинувач зажадав "хабар", погрожуючи, якщо вона не була сплачена, вона буде робити хибних тверджень. Картина: Тео Варго/Гетті

Речі нібито звернувся фізичної 2007 році, коли Сікрест, одягнений тільки в труси, як повідомляється, отримав її у ведмежі обійми і не відпустить, поки хто-небудь ходив на них. Вона повідомила, що приблизно десять інших подібних зустрічах, але вона була занадто прив'язані до фінансової відповідальності вона до її дочки, щоб піти з роботи.

У 2008 році Сікрест нібито мацав промежину Харді ззаду. Згідно з листом вона відправила в мережу раніше в цьому році, Сікрест запитав її: "О боже мій, ти збираєшся подати на мене в суд?"

У більш пізні терміни, при цьому залишаючи набір Е! Новини, Сікрест нібито ляснув її по сідницях, що вона залишила червоний прорізні протягом кількох годин.

Незабаром після цього стався інцидент в номері готелю, в якому Харді заявив Красень, знову в трусах, штовхнув її на ліжко і потер помітно ерегованого пеніса проти неї. Як повідомляється, він зупинився тільки тоді, коли її колега, мабуть у кімнаті в той час, накричала на нього.

Заключний злочину детально викладені у доповіді стверджується, відбулося в 2010 році, коли Сікрест запитав про хлопця Харді в свій час. Повідомляється, що він запитав, в непристойних мова, якщо б вона спала з ним ще. Вона попросила його не задавати питання, що нібито спонукало його міцно схопити її піхву, як вона зав'язує йому краватку. Вона втекла в ванну кімнату, де співробітник запропонував відвезти її в відділ кадрів компанії, але згадав, що це може коштувати їй роботи. Вона відмовилася.

У 2013 році вона, як повідомляється, зв'язався з HR і запитала про її стосунки з Сікрест. А вона сказала, що можна з упевненістю сказати, що вона не має фізичного відносини із зіркою, вона скористалася нагодою, щоб відзначити, що він доторкнувся до неї непотрібно. Незабаром після цього, вона розповіла, що її трудовий договір буде розірвано.

NBC Універсальний, який володіє Е!, не відразу повернувся прохання Фокс Ньюс за коментар.

Ця стаття була вперше надрукована "Фокс Ньюс" і опублікована з дозволуКатегория: Шоу-biz