Акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 2 з двома USB-портами коштує $12


Опубликованно 13.04.2018 01:50

Акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 2 з двома USB-портами коштує $12

На цьому тижні в китайському онлайн-магазині Xiaomi почнуться продажі оновленого портативного акумулятора Mi Power Bank 2 на 10 000 маг з функцією одночасної зарядки двох пристроїв користувача.

На цьому тижні в китайському онлайн-магазині Xiaomi почнуться продажі оновленого портативного акумулятора Mi Power Bank 2 на 10 000 маг з функцією одночасної зарядки двох пристроїв користувача. Що нового?

Єдиним серйозним зміною в Xiaomi Mi Power Bank 2 став другий порт USB. Підтримується швидка зарядка в обидві сторони, заявлені всі популярні стандарти (5В/2А, 9В/2А і 12В/1.5 А — до 18 Вт), але максимальний струм на два виходи обмежений 2.4 ампера. Ефективна ємність акумулятора становить 6500 маг. Цього вистачить на 3.5 зарядок iPhone 7, а після двох повних зарядок Xiaomi Mi A1 енергії вистачить ще на якийсь малопотужний гаджет. Тим більше, що тут є спеціальний режим зниженого струму для бездротових навушників і фітнес-трекерів. Товщина корпусу з анодованого алюмінію складає всього 14.2 мм.

В Індії з'явилася нова батарея ще кілька місяців тому. Там вона продається як Xiaomi Mi Power Bank 2i і випускається тільки в синьому кольорі. На китайському ринку будуть доступні сріблястий і чорний варіанти. Сам акумулятор можна зарядити за 4.2 години з 18-ватної зарядкою (чи 6.2 години при стандартних 5В/2А), порт Micro USB. Ціна і дата релізу

Продажі оновленого акумулятора Xiaomi Mi Power Bank 2 почнуться 22 грудня за ціною близько $12 — стільки ж коштувала попередня модель (яку можна купити на китайських майданчиках дешевше $17). У лінійці компанії також є модель Mi Power Bank Pro зі входом USB Type-C і одним виходом, вона обійдеться майже в $20.

Мобільні батареї для Xiaomi випускає китайський виробник ZMI, нещодавно представив мініатюрну зарядку на 3000 мАч під власним брендом.

Джерело: MyDrivers.comКатегория: Мобильные Технологии