'Неправильного сексуального поведінки Спейсі' закрили звичайні підозрювані, колега говорить


Опубликованно 14.03.2018 12:55

'Неправильного сексуального поведінки Спейсі' закрили звичайні підозрювані, колега говорить

Бірн, який також знявся в оскароносному фільмі, розповів британській "Санді Таймс", що Спейсі був звинувачений в сексуальному домаганні до молодого актора, який спонукав цієї зупинки, але він не знав масштаби ситуації.

"Я маю на увазі, він був якийсь прикол в тому, що люди кажуть, 'це Кевін, - але ніхто не розумів всю глибину його грабежі", - сказав Бірн. "І тільки через роки ми стали розуміти, що [зйомки] був закритий з певної причини, і це було із-за неправильного сексуального поведінки Спейсі."

Бірн кликав Очманіле хуліган, порівнюючи його з опальним кіномагнат Харві Вайнштейн і кажу, що обидва "цей елемент абсолютної зловживання владою."

Гебріел Бірн (ліворуч) і Кевін Спейсі в звичайних підозрюваних.

Спейсі виграв Оскар за кращу чоловічу роль другого плану у звичайних підозрюваних. Бенісіо Дель Торо, Кевін Поллак, Стівен Болдуін, Чазз Пальминтери, Піт Постлтуейт також знявся у фільмі.

Спейсі був звинувачений в сексуальному домаганні кілька чоловіків, після того, як Ентоні Рапп спочатку стверджував, що він був підданий небажаних сексуальних контактів у віці 14 років від тоді-26-літній будиночок актор.

Netflix і медіа права Capital оголосила в понеділок виробництво по шостий і останній сезон "карткового будиночка" буде відновлено на початку наступного року без Спейсі. Нетфликс розірвала відносини з 58-річний актор на початку листопада.

Фільм приземлився Спейсі (крайній праворуч) і його перший "Оскар".

Ця історія вперше з'явилася на Fox News і перевидані тут з дозволу.Категория: Шоу-biz