Флагман Huawei P11 отримає потрійну камеру на 40 Мп і фронтальну на 24 Мп


Опубликованно 14.03.2018 00:45

Флагман Huawei P11 отримає потрійну камеру на 40 Мп і фронтальну на 24 Мп

За повідомленням відомого інсайдера Евана Бласса, майбутні флагмани серії Huawei P11 отримають потрійну основну камеру (Pro Triple-Lens) із загальним роздільною здатністю 40 мегапікселів. Інформація надійшла від дизайнера одного з рекламних агентств Huawei.

За повідомленням відомого інсайдера Евана Бласса, майбутні флагмани серії Huawei P11 отримають потрійну основну камеру (Pro Triple-Lens) із загальним роздільною здатністю 40 мегапікселів. Інформація надійшла від дизайнера одного з рекламних агентств Huawei. Значні пікселі

За даними джерела, нова серія флагманів отримає назву Huawei PCE. Ймовірно мова йде про моделі Huawei P11 і її варіаціях. Як би вони не називалися, апарати забезпечать потрійним модулем Leica на 40 Мп з новим 5-кратним зумом. Любителі знімати ввечері або вночі зрадіють режиму Pro Night Mode: разом з покращеною оптикою, яка зможе захоплювати більше світла, камера буде робити висококласні фотографії навіть в темряві. Фронтальний датчик зображення отримає значні 24 мегапікселя.

Не забули і про штучний інтелект — камери топового гаджета оснастять інтелектуальним помічником AI Camera Assist. Його завданням стане аналіз обраної користувачем сцени для створення найкращих умов для зйомки. Дата виходу, характеристики і ціна флагмана Huawei поки невідомі.

Джерело: TwitterКатегория: Мобильные Технологии