У стрічці Instagram з'явиться більше контенту, на яку ви не підписувалися


Опубликованно 14.03.2018 00:45

У стрічці Instagram з'явиться більше контенту, на яку ви не підписувалися

Соцмережа Instagram в тестовому режимі виводити стрічку контент «за рекомендаціями». У соцмережі пояснили, що «рекомендоване» — це посади, які лайкнули акаунти, на які підписаний користувач. Фактично, це ті ж рекомендації, які раніше були в окремій вкладці «Discover». Тільки в основній стрічці.

Соцмережа Instagram відтепер буде виводити в стрічку користувачів контент «за рекомендаціями». В даному випадку «рекомендоване» — це посади, які ви могли б лайкнути на думку Instagram. Фактично, це ті ж рекомендації, які раніше були в окремій вкладці «Discover». Тільки в основній стрічці.

При цьому рекомендації будуть працювати досить хитро. Ви можете приховати їх коли хочете, але тільки на час. Загалом, Instargram стає все більш фейсбукоподным, добре це чи ні. Спочатку реклама, потім месенджер, потім сортування постам за популярністю, а не хронологією. Тому варто бути готовим до того, що одного разу нас візьмуть в облогу і змусять дивитися instagram скетчі Максима Галкіна. Думається, рекламний таргетинг до того часу теж підвезуть.

Втім, поки нова функція працює лише у деяких iOS і Android користувачів, ми утримаємося від висновків. Techcrunch пише, що в стрічці зазвичай не буває більше 3-5 рекомендацій, що не дуже страшно. Хоча в твіттері вже піднялася галас, люди просто не розуміють, навіщо малопопулярну функцію «Discover» примусово зробили основний.

Джерело: TechCrunchКатегория: Мобильные Технологии