Авокадо захищає від переїдання


Опубликованно 14.03.2018 00:25

Авокадо захищає від переїдання

Новини шоу бізнесу: Авокадо, особливо в порівнянні з іншими фруктами і овочами, дуже калорійний плід.

Половинка авокадо на сніданок або обід відбиває бажання перекусити між основними прийомами їжі. Таким чином, авокадо захищає від переїдання. Про це говорять результати дослідження, проведеного вченими з Університету Лома Лінда, штат Каліфорнія.

В експерименті брали участь 26 осіб з надмірною вагою. У їх раціон включили половинку авокадо. 40% з них розповіли, що завдяки цьому у них протягом трьох годин після сніданку або обіду не було бажання нічого з'їсти, а 28% залишалися абсолютно ситими протягом п'яти годин.

СКІЛЬКИ КАЛОРІЙ В АВОКАДО?

Авокадо, особливо в порівнянні з іншими фруктами і овочами, дуже калорійний плід. За даними Управління з контролю за продуктами і ліками США (USDA), авокадо вагою 201 р міститься 322 калорії.

Для порівняння:

у великому банані – 120 калорій,

у скибочці бекону – 54 калорії.

Ви можете з'їсти 5 скибочок бекону і отримаєте все одно менше калорій в порівнянні з цілим авокадо. Але відносно високу кількість калорій в авокадо не означає, що цей плід поганий.

Авокадо багатий поживними речовинами, точніше, двадцятьма вітамінами і мінералами, у тому числі 4% рекомендованого щоденного споживання вітамінів С і Е і 2% заліза.

М'якоть авокадо багата дієтичними волокнами – матеріалом, який допомагає регулювати перистальтику кишечника і корелює з більш низьким рівнем холестерину, покращує роботу серця.

Авокадо багатий калієм, який може допомогти знизити кров'яний тиск і регулювати ваше серцебиття.

Калій і клітковина є причиною того, що авокадо хороший для серця, незважаючи на відносно високий вміст жиру.

Авокадо містить близько 30 г жиру. Для порівняння, шматочок приготованого бекону містить 4 г жиру.

Але на відміну від жиру бекону, переважна більшість жиру в авокадо – так званий «хороший» вид жиру: мононенасичений жир. Згідно Американської асоціації серця (AHA), мононенасичений жир може «допомогти знизити рівень поганого холестерину в крові, що знизить ризик серцевих захворювань та інсульту». (Між тим, насичені жири в продуктах тваринного походження лише підвищують рівень холестерину і, на думку AHA, повинні бути обмежені).

Так, в авокадо більше калорій, ніж в інших фруктах і овочах, авокадо міститься велика кількість жиру. Але, як ви вже зрозуміли, авокадо не нашкодить вашому серцю і судинам.Категория: Здоровье