Apple, зізналася у навмисному уповільнення старих iPhone


Опубликованно 13.03.2018 03:05

Apple, зізналася у навмисному уповільнення старих iPhone

Як і припускали користувачі Reddit, Apple дійсно знижує продуктивність iPhone з зношеним акумулятором. За словами представників компанії, обмеження тактової частоти процесора — це страховка від раптового виключення смартфона.

Як і припускали користувачі Reddit, Apple дійсно знижує продуктивність iPhone з зношеним акумулятором. За словами представників компанії, обмеження тактової частоти процесора — це страховка від раптового виключення смартфона. Як це працює?

Уповільнення роботи пояснюється особливостями літій-іонних акумуляторів. При старінні, низькому рівні заряду або на холоді елемент живлення не витримує високі навантаження. На піку продуктивності, коли процесор споживає найбільше енергії, батарея просто не може забезпечити необхідний струм, і щоб захистити внутрішні компоненти від пошкодження, iPhone може виключатися.

Для вирішення проблеми Apple ще в минулому році додала на iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE функцію, яка згладжує раптові піки споживання чіпсету, коли це необхідно. Система з'явилася на iPhone 7 з оновленням iOS 11.2, і компанія збирається використовувати її в інших пристроях.

Заява Apple пояснює, чому у згаданій гілці обговорення на Reddit власники iPhone 5s не помітили істотного падіння продуктивності з часом (як мінімум, в бенчмарках).

Джерело: TechCrunch Для тих, хто хоче знати більше: Дослідження: 98% підроблених зарядок для iPhone небезпечні При Джобса такого не було: iPhone 8 Plus все ще вибухають і здуваються Apple об'єднає додатки для iPhone і MacКатегория: Мобильные Технологии