Apple зобов'язала розробників адаптувати програми в App Store під «чубчик» iPhone X


Опубликованно 13.03.2018 03:05

Apple зобов'язала розробників адаптувати програми в App Store під «чубчик» iPhone X

Тепер розробники зобов'язані враховувати особливості дизайну iPhone X, і нову вимогу Apple почне діяти вже з квітня.

З квітня всі нові програми, доступні в App Store, будуть підтримувати одну з головних особливостей iPhone X — виріз у верхній частині екрана. Що це значить

Компанія Apple вже повідомила розробників програмного забезпечення для iOS, що всі нові програми мають бути адаптовані під фірмову «чубчик» останньої моделі iPhone.

Обов'язковою підтримка дисплея Super Retina в iPhone X стане з квітня поточного року. З цього часу в Apple почнуть суворо перевіряти всі надіслані в App Store додатки на дотримання цього правила.

Крім того, виробник iPhone X вимагає, щоб програми створювалися з допомогою набору інструментів iOS 11 SDK.

Що будуть робити з вже готовими програмами — поки невідомо. У Apple не уточнюють, коли підтримка дисплея з вирізом стане обов'язковою і для них.

Нагадаємо, iPhone X був представлений в минулому році. Не багатьом припала до душі фірмова «чубчик», тому в App Store навіть з'явився додаток для візуального усунення вирізу. Після виходу нового флагмана Apple випустила рекомендації для розробників про те, як повинні виглядати додатки на «безрамковому» екрані нового смартфона.

Незважаючи на критику дизайну iPhone X, багато виробників почали повторювати його в своїх пристроях, а Google, за чутками, готує оновлення для Android, яка буде враховувати особливості таких смартфонів.

Джерело: 9to5MacКатегория: Мобильные Технологии