Пара келихів вина перед сном допомагають схуднути


Опубликованно 13.03.2018 01:25

Пара келихів вина перед сном допомагають схуднути

Новини шоу бізнесу: За часту всі думають що від вина поправляються, але це не так.

Люди, які випивають кілька келихів вина перед сном, набагато рідше стикаються з ожирінням. До такого висновку прийшли науковці з Вашингтонського і Гарвардського університетів.

Американські вчені провели масштабне дослідження, результати якого показали, що вино може приносити користь організму. Як з'ясувалося, випиваючи всього 50 мл напою перед сном, людина починає худнути, а його самопочуття поліпшується.

Відзначається, що шанувальниці фітнесу, які люблять випити келих-другий вина перед сном, практично ніколи не набирають зайву вагу. Вчені пояснюють цей факт присутністю у хмільному напої ресвератола. Ця речовина діє на жирові клітини в організмі, запобігаючи їх появу.

Близько 30% "іноземних" вин на полицях вітчизняних магазинів — зроблено у нас. Таку тенденцію експерти пояснюють рекламною політикою Євросоюзу.

Разом з тим українські вина активно покращують свою якість, розширюють лінійки і продаються за прийнятною для споживача ціною.

Приміром, нещодавно нову лінійку вин Elegance презентував український бренд "Коктебель". До неї увійшли: ароматний "Совіньйон", ніжний "Білий мускат" і оксамитове насичене "Бастардо".Категория: Здоровье