Ця дієта захистить повних людей від діабету


Опубликованно 12.03.2018 03:15

Ця дієта захистить повних людей від діабету

Новини шоу бізнесу: Перехід на веганську харчування може запобігти розвитку діабету у людей із зайвою вагою.

Рослинна дієта посилює чутливість до інсуліну, як показало дослідження.

Мають зайву вагу люди традиційно входять до групи ризику у зв'язку з загрозою розвитку у них діабету другого типу. Лікарі зазвичай рекомендують їм схуднути і приділяти більше уваги дієті для того, щоб запобігти появі небезпечного для життя метаболічного розладу. І ось тепер американські вчені з'ясували, що простий перехід на веганську харчування є цілком ефективним засобом профілактики діабету у людей із зайвою вагою. Якщо вони починають приймати виключно рослинну їжу, то тим самим домагаються підвищеної чутливості до інсуліну. Зниження чутливості до цього гормону є основним рушійним чинником діабету у людей із зайвою вагою.

Дослідження також показало, що у веганів поліпшується функціонування бета-клітин, які зберігають і виробляють інсулін. Є думка про те, що переваги дієти, що складається з фруктів, овочів і бобових, забезпечують втрату зайвої ваги і набуття стрункої талії. Нинішнє дослідження стало ще одним підтвердженням користі вегетаріанського і веганского харчування. Діабет другого типу часто називають тихим убивцею, оскільки він поступово призводить своїх жертв до серцевої недостатності, сліпоти, хвороб нирок і навіть ампутації кінцівок у деяких випадках.

Діабет викликається надмірною кількістю цукру в крові, оскільки організм не має можливості повністю переробляти його в енергію. По мірі прогресування хвороби її жертвам необхідно дотримуватися здорового харчування, режиму фізичних навантажень і прийому відповідних ліків для того, щоб контролювати діабет. Очікувана тривалість життя пацієнтів з діабетом другого типу, на думку вчених, знижується на 10 років.Категория: Здоровье