Skype для Android скоро отримає Material Design


Опубликованно 11.03.2018 01:00

Skype для Android скоро отримає Material Design

Недавно Microsoft додала в Skype для iOS нижню панель навігації, а тепер розробники готуються оновити інтерфейс Android-додатки в стилі Material Design.

Недавно Microsoft додала в Skype для iOS нижню панель навігації, а тепер розробники готуються оновити інтерфейс Android-додатки в стилі Material Design. Що нового?

У Скайп повернуть плаваючу кнопку швидкого доступу до важливих функцій, яка була в додатку до масштабного редизайну. На Android також з'явиться панель в нижній частині екрана. Вкладки камери і нікому не потрібних «Моментів» розмістили праворуч, так що після оновлення вони будуть менше миготіти перед очима. Для повного щастя не вистачає списку контактів поряд з чатами — їх чомусь залишили в самому кінці.

Ще одне невеличке зміна — по натисненню на кнопку створення нового чату в Skype для Andorid будуть відображатися іконки швидкого створення групи, пошуку ботів і додавання контактів. Коли чекати?

Microsoft найближчим часом відновить тестову версію клієнта для інсайдерів — Skype Preview. Її можна завантажити в магазині Google Play, але компанія не гарантує стабільну роботу. В основному додатку сервісу нові функції з'являться пізніше.

Джерело: Microsoft Для тих, хто хоче знати більше: Skype для Android досяг 1 млрд завантажень в Google Play Настільний Skype вийшов у новому дизайні Skype випустив спеціальну версію для фрілансерів з календарем та платіжною системою Microsoft додала Cortana в Skype для смартфонівКатегория: Мобильные Технологии