Це "вагітних" Кайлі Дженнер заручилася?


Опубликованно 14.02.2018 00:29

Це

У 20-річна зірка реаліті-шоу і макіяж магнат виклав її фото за кермом у своєму шикарному Бентлі на шляху до сестри Кім Кардашьян душа дитини — і зробив точку, щоб спалаху масивної спарклер, як вона зробила так, передає Сонця.

Кайлі Дженнер сказав, щоб вона чекала першу дитину з репером Тревісом Скоттом. Картинка: Боб Леві/Getty Зображення

Потенційна участь Кайлі приходить як вона продовжує ухилятися припущення, що вона вагітна своєю першою дитиною з репером.

Чутки про те, що вона чекає почалися у вересні, з сайту нам плітки ТМЗ стверджуючи, що вона говорила друзям новини.

Кайлі Дженнер послав вболівальників в шаленство після того, як вона показала масивне кільце з діамантом на snapchat. Фото: Снэпчат

Незабаром після Новини, що її сестра Хлоя теж була вагітною і почав робити кола. (Кім чекає третю дитину з Каньє вестом, через сурогат.)

Однак, незважаючи на триваючі чутки, як Хлое і Кайлі відмовилися від коментарів і замість цього вибрав, щоб тримати шанувальників гадати з загадковим Instagram пости.

Кайлі Дженнер має схильність до рожевим. Фото: Снэпчат

Рожевий-тематичних діалогів Кайлі Дженнер залишили прихильники переконані, що вона чекає дівчинку. Фото: Снэпчат

Вони також як втратив свою звичайну живіт-оголюючи наряд для гардеробу мішкуваті светри та футболки, підливаючи масла у вогонь.

Однак, за останні кілька днів його відданих шанувальників Кайлі переконалися, що зірка чекає дівчинку — після рядка рожевих стилі snapchat в посаді.

Посади, включені повернення картину її рожеві волосся, потім клацання рожевий Різдвяної ялинки, потім рожеві нігті.

Кожна фотографія натякнув, що вона може бути готова прийняти дочку в світі.

Раніше на цьому тижні Кайлі викликала черговий вагітності загадкою після того, як клацнув по магазинах з тампонами в свою корзину.

Вона розділяє зображення її смаколики для дівчаток на касі — з тим, що опинився в коробці з тампонами — і вело любителів, щоб питання її передбачуваного дитини новини.

Чутки летять, що Кайлі Дженнер і її сестра, Хлоя Кардашян, вагітна. Фото: Снэпчат

Конфуз стався незабаром після того, як вона відсвяткувала її мама Кріс 62-й день народження, стрибнувши на приватному літаку Ладена з шоколадом і фаст-фудом, в голову в Клівленд, де Хлоя живе з нею зараз спортсмен красень.

Ця історія була вперше опублікована на сонце і передруковано з дозволу.Категория: Шоу-biz