Харві Вайнштейн влучив у Нью-Йорку позов


Опубликованно 14.02.2018 00:29

Харві Вайнштейн влучив у Нью-Йорку позов

Штату Нью-Йорк подав позов проти Харві Вайнштейн, його брат і їх однойменна виробнича компанія в неділю на "кричущі порушення" прав громадян, права людини і закони бізнесу.

Костюм приходить через чотири місяці після кар'єри голлівудського магната, що закінчився в опалі гриби звинувачення в сексуальних домаганнях, нападі та зґвалтуванні, висунуті проти виробників більш ніж 100 жінок.

Державний Генеральний прокурор Ерік Шнейдерман сказав, що позов був поданий до Верховного Суду округу Нью-Йорк і включені нові твердження про "порочної і експлуатації, жорстокого поводження Вайнштейна" співробітників.

По темі: Ума Турман свіжі звинувачення проти Вайнштейн

Харві Вайнштейн був збитий з позовом до штату Нью-Йорк за порушення цивільних прав та прав людини. Фото: АП

Він звинувачує рада директорів компанії і керівників неодноразово не в змозі прийняти адекватні заходи для захисту персоналу або припинення поведінки Вайнштейна, незважаючи на численні скарги.

"Як стверджується в нашій скарзі, компанії Вайнштейн неодноразово порушив Нью-Йорку закон не в змозі захистити своїх співробітників від всепроникаючого сексуального домагання, залякування та дискримінації", - сказав Шнейдерман.

"Будь-які продажі Вайнштейн компанії повинні гарантувати, що постраждалі отримають компенсацію, працівники будуть захищені, йти вперед і ні винних, ні інструментів буде неосновательное збагачення".

Вайнштейн, як повідомляється в лікуванні сексуальної залежності і окремо під слідством Британської та поліції США, хоча він не був звинувачений ні в якому злочині. Він заперечує, що недобровільний секс.

Це новина з'явилася після того, як колишній особистий помічник Харві Вайнштейн в минулому місяці подали позов у федеральний суд, стверджуючи, що вона була, необхідні для сприяння його сексуальних контактів, у тому числі надання еректильної дисфункції препарати і прибирати після занять сексом.

В ній убивчий позов, Сандіп Рэал звинуватив Вайнштейн сексуально домагався її і тискал її стегна і сідниці. Вона стверджує, що він використовував ненормативну лексику, у тому числі і називати її з*** і п***ц.

По темі: Вайнштейн "мій монстр" стверджує Сальма Хайєк

Брат Харві і Боб Вайнштейн, на фото з ним у 1989 році, також є предметом судового спору. Фото: Гетті

ХАРВІ ВАЙНШТЕЙН 'УНІВЕРСИТЕТ'

Вона також стверджує, що вона була змушена вести список "дівчаток Вайнштейна," і придбати жіноча нижня білизна. Вона також стверджує, що їй довелося надати йому чисту білизну.

“Я Харві Вайнштейн і ви перебуваєте в університеті Вайнштейн. Я вирішую ви випускника," Вайнштейн сказав, Рэал, згідно з позовом.

Вона також була нібито необхідна для налаштування квартири поруч з його Нью-Йоркське відділення його соитий.

"Інший "завданням" мс Рэал був змушений зробити, щоб допомогти сексуальних контактів Харві Вайнштейна в тому, щоб очистити сперму на дивані в кабінеті Харві Вайнштейна," в позові.

"Це сталося на регулярній основі, три рази в тиждень, коли Харві Вайнштейн був у Нью-Йорку".

Рэал також каже, що вона була зобов'язана підтримувати пропозицію Вайнштейна з Caverject пострілів, які він використовував для лікування своєї еректильної дисфункції.

"На додаток до підтримки його список доступних жінок, мс Рэал був змушений робити багато інших наступальних справами, щоб" допомогти у Харві Вайнштейн сексуального життя," документ з Лос-Анджелесі Харрісон і Лора Шнель з Нью-Йорка Айзенберг & Шнель ТОО говорить.

“Вона була зобов'язана управляти запасами Caverject уколи для еректильної дисфункції. Вона повинна була отримати знімки і зберегти їх заповнений в кабінеті за своїм столом в офісі нейтралізатор twc Харві Вайнштейна.

Кожен раз, коли Харві Вайнштейн пішов назустріч жінка в готелі, в офісі або інших місцях, яка сталася у середньому не менше трьох разів у тиждень, коли він був у Нью-Йорку, мс Рэал потрібно, так як частина її роботи, щоб забезпечити Харві Вайнштейн з пострілом, який вона поклала в кишеню куртки або в коричневий паперовий мішок".

Після його сексуальних контактів у готельні номери, квартири або офісу, Рэал також було доручено прибирати використаний презерватив і Caverject постріл, костюм держав.

Рэал також стверджує, що Вайнштейн "використовується сексизму та сексуального мови", щоб звернутися до неї в офіс і "на себе" вона "необхідна, щоб прийняти диктовку листи від [Вайнштейн], коли він був голий".Сальма Хайєк говорить на 'Харві жахів'0:47

Актор Сальма Хайєк звинуватила Харві Вайнштейна змусити її зробити лесбійський секс сцени і погрожує вбити її.14 грудня 20172 місяця тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/розваги - синдиковані/Категория: Шоу-biz