Крісті Брінклі: Трамп намагався зустрічатися зі мною, хоча одружений


Опубликованно 14.02.2018 00:29

Крісті Брінклі: Трамп намагався зустрічатися зі мною, хоча одружений

Брінклі розкрила в інтерв'ю Портер журнал, який ще у 80-их, р-н Трамп попросив її вийти разом з ним на його приватному літаку, але вона йому відмовила, тому що вона підозрювала, що він був "ганятися за спідницями".

Крісті Брінклі, 64, - сказав Дональд Трамп спробував вдарити по ній, поки він був одружений на Івана. Фото: Hauguel Еммануель/СІ

Вона сказала: "мій телефон дзвонить, і цей хлопець каже, 'Гей, Крісті, це Дональд'. Я сказав, 'Привіт, Біллі, - тому що я зустрічалася з Біллі [Джоел] в той час. Але голос відповів: "Ні, немає. Це Дональд! ... Я чув, що ви їдете на завтра Аспен. Я теж. Я хочу дати вам свій приватний літак'".

Брінклі продовжує: "так, я відповідаю:" Дякую, але я вже домовився з моєї рейсів. Я знала, що він одружений, і він просив мене піти на його літак. Він був кокетливим про це. Він ганяється за спідницями".

Повідомляється, що Трамп був одружений на Івана на час. Фото: AFP фото:

Вона додала, “я закінчив обережним. Я обідав з ним. Я завжди вважала його вкрадливий, як у, 'дивитися, частина хвилі, багаті люди йдуть, все золото, твердого 24-каратного золота, найкращий, найбільший, ніхто не має більше золота на що-небудь в їх будинку, ніж у мене. Ти взяв із собою щітку? Давайте сусальним золотом його!"

Представник Білого дому не відразу відповідаю.

Ця історія вперше з'явилася в Нью-Йорк пост опублікований і тут з дозволу.Категория: Шоу-biz