Qualcomm відхилила нову пропозицію Broadcom про купівлю за $121 мільярда


Опубликованно 14.02.2018 00:15

Qualcomm відхилила нову пропозицію Broadcom про купівлю за $121 мільярда

Рада директорів Qualcomm одностайно виступив проти другого речення сінгапурської Broadcom про покупку, але виробник мобільних чіпів відкритий до переговорів.

Рада директорів Qualcomm одностайно виступив проти другого речення сінгапурської Broadcom про покупку, але виробник мобільних чіпів відкритий до переговорів. Малувато буде

Після першої відмови Broadcom підвищила ставки, запропонувавши за Qualcomm $121 мільярд (з розрахунку $82 на акцію) замість початкових $103 мільярдів. З урахуванням погашення заборгованості чіпмейкера в розмірі $25 мільярдів, сума угоди склала б рекордні для IT-індустрії $146 мільярдів. Це в два рази більше найбільшого в історії придбання Dell на $67 мільярдів.

На думку Qualcomm, їх знову недооцінили. Мовляв, пропозиція не враховує позитивний вплив покупки NXP Semiconductors за $38 млрд (компанії залишилося тільки отримати схвалення китайського регулятора), а також досягнення в розробці рішень для мереж 5G. Крім того, у разі проблем з антимонопольними органами Qualcomm ризикує втратити круглу суму.

Представники Broadcom на це відповіли, що Qualcomm отримає $8 мільярдів неустойки, якщо купівля все-таки зірветься, а також додаткову компенсацію за затримку після першого року з моменту підписання угоди. Потенційний покупець підкреслив, що їх пропозиція є остаточними. Що далі?

Qualcomm не проти продажу, але збирається виторгувати для себе більш вигідні умови. Компанія готова сісти за стіл переговорів, і Broadcom вже погодилася зустрітися для обговорення умов угоди.

У грудні Broadcom намагалася заручитися підтримкою ради директорів Qualcomm шляхом заміни 11 членів правління своїми кандидатами. Пропозиція про переобрання було відхилено, і недружнє поглинання провалилося.

Джерела: Qualcomm, BroadcomКатегория: Мобильные Технологии