Планування як Меган, щоб порвати з королівської весільної традиції


Опубликованно 13.02.2018 00:56

Планування як Меган, щоб порвати з королівської весільної традиції

З самого початку, пара дала зрозуміти, що вони будуть робити речі свій шлях, вибираючи каплиця в Віндзорському замку для церемонії у Вестмінстерському абатстві, яка була використана для більшості королівських весіль з 17-го століття.

Але це не єдиний спосіб їх розкряжування тенденції. Згідно "Санді Таймс", Маркл планує виступити з промовою на весіллі в “ласкавий належне її новим чоловіком, а також завдяки Королеву, її родину та друзів, у русі, яке порушує століть королівські традиції.

Зрозуміло, що колишній актор був натхненний, щоб активізувати після того, як з'ясувалося, її 73-річний батько буде ходити її до вівтаря, але навряд чи виступить на прийом.

У документі також повідомляється, її рішення має повну підтримку принца Гаррі.

Ось що ще ми знаємо про весілля досі:

ДАТА

Кенсінгтонський Палац оголосив у минулому році про те, що принц Гаррі — формально відомий як Принц Генрі Чарльз Альберт Девід Уельський — одружуся Маркл 19 травня 2019.

Дата субота — незвичайна, як більшість британських королівських весіль відбудеться в будній день, згідно Ассошіейтед Прес.

На жаль, для деяких, весілля в той же день один з найбільших англійських спортивних подій року, фінал Кубка Англії. Це особливо складно для старший брат Гаррі Вільям, який є президентом футбольної асоціації і, як правило, очікується, представить трофей команді-переможниці.

МІСЦЕ

Весілля відбудеться в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.

Місце займає центральне місце в історії королівської сім'ї. Віндзорському замку, на захід від Лондона, є одним з головних резиденцій королеви Єлизавети II. Каплиця 15 століття як історичне, але більш затишний, ніж Вестмінстерське абатство, де принц Уїльям одружився з Кейт Міддлтон в 2011 році. Королева також дуже активно беруть участь в коледж Святого Георгія, повідомляється на його сайті.

Коли заручини було оголошено, палац сказав, що весілля буде "відбивати [пар] персонажі і особистості" і в момент "веселощів і радості".

ПОПЕРЕДНЬО ВЕСІЛЬНИХ ЗАХОДІВ

Маркл потрібно буде обряди хрищення і конфірмації в англіканській церкві перед вінчанням йде попереду, за словами представника Кенсінгтонського Палацу. Вона також в даний час в процесі становлення британського громадянина.

СПИСОК ГОСТЕЙ

Звичайно, повний набір особи, в тому числі і бабуся Гаррі, Королева, буде запропоновано, плюс батьки Маркл, Томас Маркл і Доріа Рагланд.

Інший список гостей залишається загадкою до цих пір, але, враховуючи, що церква вміщує 800 осіб — це буде маленька інтрига.Категория: Шоу-biz