Директор ноутбук звинувачує екс про "крадіжку" його дочка


Опубликованно 13.02.2018 00:56

Директор ноутбук звинувачує екс про

Ноутбук директора, 58, звинувачує Хізер Wahlquist тримати свою дочку довше, ніж їх укладення угоди дозволяє, ТМЗ повідомляється.

Кассаветіс стверджує, що їх 13-річна дочка Барбі повинна повернутися в Лос-Анджелес на 18 грудня (а він буде під вартою до 8 січня), але дитина досі з Wahlquist, 40, в Оклахомі.

Кассаветіс зараз після матері Wahlquist та тітка "нібито за змову з Хізер, щоб вкрасти його дитини" і хоче $10 000 за штрафи, сума зростає кожен день його дочка трималася від нього подалі. Інформація про справу показує рух на відшкодування шкоди було подано в п'ятницю.

"Моя 13-річна дочка Барбарелла Кассаветіс пропав, її матір неодноразово ігнорування і непокору розпорядженням суду та положень", - сказав він у понеділок. "Хізер Wahlquist знаходиться в бігах, відмовляючись дозволити мені побачити Барбі, ігноруючи обов'язкові явки в суд і ухиленні від правоохоронних органів."

Однак, Wahlquist мати Лінда Массад, розповів ТМЗ , що Кассаветіс "хоче помститися".

"Ти не уявляєш, що він зробив", - сказала вона сайті в емоційному відео. "Він хоче помститися моєї дочки, це не про свою дитину ... він сказав їй, коли вона пішла, я перетворю твоє життя на пекло.'"

Постійна боротьба вперше почалася в листопаді згідно з судовими документами, коли Wahlquist подав наказ проти Кассаветіс. Wahlquist сказав ТМЗ вівторок, що її колишній чоловік був хуліганом і вона взяла свою дитину від страху. Вона також стверджує, що він бореться з наркоманією.

Отдалившийся пара познайомилася в 2002 році. Wahlquist зіграла найкращу подругу Рейчел МакАдамс в блокнот.

Представник директора не було жодного коментаря.

Режисер Нік Кассаветіс зошит з актором Джини Роулендс

Ця стаття була спочатку опублікована наНью-Йорк пост і відтворюється тут з дозволу.Категория: Шоу-biz