Названо найбільш ефективні способи спалювання калорій


Опубликованно 13.02.2018 00:55

Названо найбільш ефективні способи спалювання калорій

Новини шоу бізнесу: Експерти підказали, як змусити свій організм спалювати калорії.

Організм людини влаштований таким чином, що він постійно працює. І навіть уві сні, коли людина спить, його організм витрачає енергію, тобто позбавляється від безлічі калорій, а поповнює їх резерв їжа та напої.

Якщо вчасно не позбуватися від зайвих калорій, то з'явиться зайва вага. Особливо до цього схильні люди, регулярно переедающие і налегающие на калорійну їжу.

Експерти назвали найбільш ефективні види фізичних навантажень, завдяки яким можна спалити максимум калорій:

Піша "меленная" прогулянка спалює від 100 калорій на годину, а от швидка ходьба здатна позбавити вас за 60 хвилин від 340-400 калорій. Якщо ви підете в похід по горах, маючи за спиною рюкзак, тоді в годину ви будете позбавлятися від 510-600 калорій.

Катання на лижах чи сноуборді дозволяє спалити 315 ккал/год, а біг з підтюпцем на еліпсі - 365-455 ккал/год. До речі, аеробіка, бейсбол, каякінг спалюють стільки ж калорій, як і інтенсивне тренування на еліптичному тренажері.

Плавання задіює практично всі м'язи і допомагає спалити за 60 хвилин близько 450-550 ккал. Медики розповіли, які продукти погіршують настрій

Катання на роликах і ковзанах дуже енергозатратні - всього за годину ви позбудетеся від 500-600 калорій.

Скелелазіння і гра в баскетбол можуть спалити за годинне тренування аж 730 калорій, при умові, що людина буде активно рухатися і не давати можливості самому собі відпочивати.

Пробіжка вранці або ввечері приблизно на 8 км/год дозволить вам за це час спалити від 600 до 750 калорій, залежно від того, як інтенсивно ви рухалися. А от біг по сходах або по крутому схилу вгору обійдеться вам приблизно 820 витрачених калорій. Якщо бігти дуже швидко - 13-14 км/год, то підбіжить близько 1100 калорій.

Стрибки зі скакалкою протягом години обійдуться вам в 850-1100 калорій, спалених дотла.

Візьміть на озброєння поради експертів і після щільного обіду/вечері виконайте одну з вправ, поданих у цьому списку, тоді ні про який ожирінні можна буде не хвилюватися, так і на дієті сидіти не доведеться.Категория: Здоровье