Який популярний напій загрожує інфарктом та інсультом


Опубликованно 13.02.2018 00:55

Який популярний напій загрожує інфарктом та інсультом

Новини шоу бізнесу: В ході дослідження спостерігалося більше 2,5 тисяч чоловік.

Щоденне вживання газованих напоїв з "нульовим" вмістом цукру і калорій на 48% збільшують ризик виникнення інфарктів і інсультів. Такі дані нового дослідження, проведеного Колумбійським університетом США.

В ході дослідження спостерігалися більше 2,5 тисяч чоловік. Захворювання серцево-судинної системи виникли у 559 учасників, 338 померло від наслідків хвороб. Керівник приватного Європейського інституту дослідження продуктів і проблем харчування EU.L.E. у Мюнхені Удо Польмер вказує на зв'язок між замінниками цукру і ожирінням.

В якості прикладу Польмер, відомий своїми провокаційними тезами в області дієтології, призводить практику використання цих добавок при відгодівлі свиней, вказуючи на аналогічне їх дія на організм людини. Мозок отримує помилковий сигнал про надходження великої кількості калорій в організм реагує на це виділенням інсуліну, що пізніше призводить до загострення почуття голоду.

Нагадаємо, що організм людини потребує регулярного очищення від шлаків, токсинів, мікроорганізмів і бактерій. Тому лікарі радять хоча б один раз в тиждень-два влаштовувати розвантажувально-питної день або щодня вранці випивати один з цих напоїв.Категория: Здоровье