Як за допомогою граната знизити тиск і вилікувати застуду


Опубликованно 12.02.2018 00:45

Як за допомогою граната знизити тиск і вилікувати застуду

Новини шоу бізнесу: Медики розповіли про корисні властивості гранатів.

Гранат можна назвати найкориснішою ягодою з усіх існуючих. Такого визнання гранати заслужили за рахунок свого неймовірного складу, в який входять і вітаміни, і мінерали, і антиоксиданти, та інші речовини, які здатні оздоровлювати організм людини зсередини.

З-за цих властивостей гранатів медики рекомендують їсти їх щодня:

- захист від раку та пригнічення ракових клітин, уповільнення їх зростання;

- імуностимуляція, тобто зміцнення імунної системи, що дуже важливо в сезон осінньо-зимових сезонних захворювань;

- виведення глистів і паразитів з організму;

- зниження артеріального тиску, саме тому в холодильнику у гіпертоніків обов'язково повинні бути гранати, адже вони швидко розріджують кров і очищають судини.

До речі, корисні не тільки гранатові ягідки, але і його шкірка, за допомогою якої можна позбутися від запорів, приготувавши відвар з неї і випивши по півсклянки кілька разів на день. А раніше використовували кору гранатового чагарнику і білу плівку, яка розділяє плід на відсіки з ягодами.

Порада від експертів: кислоти, що входять в склад гранатів, можуть зруйнувати зубну емаль, особливо якщо вона і без того вже пошкоджена, тому перед вживанням цієї ягоди слід з'їсти що-небудь жирне, наприклад, твердий сир, після чого зуби покриються захисною оболонкою, що складається з жиру і гранатові кислоти не проникнуть до емалі.Категория: Здоровье