Перевірені народні засоби для очищення судин


Опубликованно 11.02.2018 07:09

Перевірені народні засоби для очищення судин

Новини шоу бізнесу: Поради про те, як уникнути атеросклерозу.

В останні роки значно збільшилася кількість людей з такими проблемами, як підвищений холестерин, тригліцериди, закупорка артерій, атеросклероз. Тому всі кошти, які допоможуть очистити артерії і уникнути атеросклерозу, дуже важливі для нашого здоров'я.

Профілактика атеросклерозу полягає в наступному:

Боротьба з ожирінням: вага завжди слід підтримувати в нормі, що попередить розвиток таких патологій, як ішемічна хвороба серця, цукровий діабет і гіпертонія.

Збільшення фізичних навантажень: дозволяє знизити загальну масу тіла, відновити роботу серця і процес кровообігу в даної області, попереджає виникнення цукрового діабету і гіпертонії.

Збалансоване харчування, зниження до мінімуму продуктів харчування з великою кількістю холестерину: спеціальна дієта, що складається з великої кількості продуктів збагачених ненасиченими жирними кислотами і низькою кількістю тваринних жирів, переїдання неприпустимо.

Відмова від спиртних напоїв і куріння: основні методи попередження розвитку атеросклерозу. Тютюн і алкоголь чинять негативний вплив на стан судин і на функціонування серця.

Усунення перевтоми і уникнення стресу: дозволяє відновити роботу ендокринної і нервової системи. Крім цього відновлюється нормальний обмін речовин. Як позбавитися від болю в спині без ліків

Щоб попередити розвиток атеросклерозу або позбавитися від нього, необхідно чітко дотримуватися правил здорового способу життя.

Також для профілактики і лікування даної патології можна застосовувати лікарські трави.

Відвар для лікування атеросклерозу

Потрібно: по 1 ст. л. трави материнки, квіток конюшини лугового, плодів шипшини, по 2 ст. л. листя ожини, кореневищ цикорію, квіток календули, 1 ч. л. квіток конвалії, 1,5 л води.

Спосіб приготування

Рослини подрібнити і перемішати. 4 ст. л. збору залити окропом, кип'ятити на водяній бані 10 хвилин, охолодити до кімнатної температури, процідити

Спосіб застосування

Приймати приготоване засіб по 2 ст. л. 4 рази на день перед їжею при ішемічній хворобі серця і атеросклерозі.

Настій для лікування атеросклерозу

Потрібно: по 2 ст. л. кори барбарису, трави пустирника, листя каштана, трави хвоща польового, трави астрагала пушістоцветкового, по 4 ст. л. трави споришу, листя ожини, 2 ч. л. трави барвінку, 3 склянки води.

Спосіб приготування

Рослини подрібнити і перемішати. 6 ч. л. збору залити гарячою водою, настояти 2 години, процідити.

Спосіб застосування

Приймати приготоване засіб по 0,3 склянки 4 рази на день за 15 хвилин до їди при атеросклерозі.

Серцевий відвар

Потрібно: по 1 ст. л. листя брусниці, квіток ромашки, плодів аронії, по 2 ст. л. плодів глоду, кукурудзяних рилець, 3 склянки води.

Спосіб приготування

Рослини подрібнити і перемішати. 4 ст. л. збору залити гарячою водою, кип'ятити на водяній бане30 хвилин, настояти 1 годину. Процідити.

Спосіб застосування

Приймати приготоване засіб по 0,3 склянки 4 рази на день після їди при атеросклерозі.Категория: Здоровье