Вид анджела Ленсбері на сексуальне насильство-реальний облом


Опубликованно 14.01.2018 00:54

Вид анджела Ленсбері на сексуальне насильство-реальний облом

Сильні чоловіки, нарешті, нести відповідальність за звинувачення в неправомірних діях щодо жінок, які знову і знову мовчав, побоюючись помсти або не повірити.

Кожен з Кевіна Спейсі, Джеффрі Тамбор і, зовсім недавно, Джеремі Півен кар'єра різко порушені цими заявами. Люди, нарешті, віруючих жінок, і це веде до реального діалогу і, схрестивши пальці, тривалі зміни.

Тому що це Найгарячіша тема зараз, він йде у велике інтерв'ю. Він приходив в інтерв'ю з живою легендою, перетворилися легенда-яка-теж-в-купу-меми Анджела Ленсбері.

А, ну так, 92-річна актриса заявила, що не дивно для 92-річна актриса говорити.

Анджела Ленсбері: "іноді ми повинні брати провину, жінкам".

При розмові з радіо часів "вона написала вбивство" зірки сказав: “є дві сторони медалі. Ми повинні визнати той факт, що жінки, з незапам'ятних часів вийшли з їх шляху, щоб зробити себе привабливою. І, на жаль, це обернулося проти нас — і це, де ми знаходимося сьогодні.

"Іноді ми повинні прийняти провину, жінкам," вона продовжувала. “Я дійсно вважаю, що. Хоча це жахливо говорити, що ми не можемо змусити себе виглядати як можна більш привабливими, не будучи збитий з ніг і зґвалтував."

Так що, так, це не зовсім Прогресивна. Але також, як було зазначено на Twitter, вона додала, що окремі жінки точно не винні:

Так, Анджела Ленсбері заявила, що, але і це. Посилання-приманка конструкції СВУ є частиною проблеми. https://t.co/0BHwookkwk pic.twitter.com/HBZkreOGGx— Сем Адамс (@SamuelAAdams) 28 Листопада 2017

Отже, вона трохи по всій карті. Очевидно, що люди ображаються на своїх улюблених Джессіка Флетчер фліртуєш з якою-небудь звинувачувати мови жертви, але вона 92 роки і в різний час.

Як встановити на шляхах їх ваші бабусі і дідусі (або, в даному випадку, можливо ваші прадіди)? Ленсбері це. Те, що вона сказала, гаразд? Не на всіх! Те, що вона пішла його краще? Так! Я думаю, що я зможу сформувати навіть Зв'язковий думки на 92? Не на всіх!

До чого я хилю, як хто-то любить майже виключно пенсіонер знаменитостей, Ви не можете очікувати, що вони завжди будуть з нею, а прогресивні, як ми хотіли б, щоб вони були. Вони не можуть всі бути Дік Ван Дайк, танці на мітингу Берні Сандерс.

Ця історія вперше з'явилася на вирішальний і опублікований тут з дозволу.Категория: Шоу-biz