Рубі Роуз: Прада вкрав мій погляд


Опубликованно 14.01.2018 00:54

Рубі Роуз: Прада вкрав мій погляд

В помаранчевий-Новий чорний зірка стверджує, що італійський бренд використовував її фотографію на одному зі своїх Весна/Літо 2018 сумки.

Роуз поділився відео сумки через Twitter, який містить графічний жінки з короткими волоссям, перетворюючись у її фотографію.

Фактичне зображення Рубі Роуз на сумці. Фото: Твіттер

Уявіть собі, що виглядає як Рубі Роуз. Фото: Твіттер

"Схожа на цю сумку Прада, що, мабуть, ні в якому разі не схожий на мене, хоча фотограф фото прислав мені це, і всі питають про це," вона написала з сарказмом.

Тейлор Шилінг і Рубі Роуз у помаранчевий-Новий чорний. Фото: Додається

"Це вигадані персонаж без натхнення ні від кого в реальному житті мабуть".

Поділяючи боку на фотографії в профілі про себе, Троянда додав: - Я, очевидно, просто супер загальний перегляд. Нічого страшного".

Я, очевидно, просто супер загальний перегляд. Нічого страшного. pic.twitter.com/hPogQYLCZT— Рубі Роуз (@RubyRose) 12 Грудня 2017 Року,

У 31-рік-старий сказав їй 1,34 млн. послідовників у неї "ніяких асоціацій" з мішком і змушені реагувати після того, як фанати писали їй про подібність.

Зовнішній вид троянди був хапають заголовки пізно.

Вона нещодавно відкрили у відповідь вогонь на звіти звертаючись до неї, здавалося б, крихкий зовнішній вигляд ідеальний голос 3 Прем'єра в Австралії на початку цього місяця.

Рубі Роуз випередив австралійського прем'єра ідеальний голос 3. Фото: Гетті.

Крім того, вона взяла до соціальних медіа, щоб звернутися до неї дорослого акне, стверджуючи, що вона спалахнула через випадок подушки готелі та частих телефонних розмов з журналістами, щоб рекламувати фільм.

Роза заперечувала, що у неї є розлад харчової поведінки, що описують вимоги як "нерозумний" і "небезпечно", і говорить, що стрес позначається на її обличчі.

Рубі Роуз відкрив про неї дорослого акне. Фото: Instagram.Категория: Шоу-biz