Попередив шанувальників Керрі Андервуд, вона не буде виглядати так само після нещасного випадку


Опубликованно 14.01.2018 00:54

Попередив шанувальників Керрі Андервуд, вона не буде виглядати так само після нещасного випадку

У 34-річний співак написав у перший день нового року в своєму блозі, що їй потрібно від 40 до 50 швів на обличчі після того, як вона впала біля її Нашвілл додому кілька тижнів тому.

“Крім того, щоб розірвати моє зап'ястя, мені якось вдалося поранити моє обличчя. Не буду вдаватися в жахливі подробиці, але коли я вийшов з хірургії вночі мого падіння, лікар сказав [Андервуд чоловік] Майк, який він поклав між 40 і 50 стібків," Ундервуд написав у своєму блозі, на думку людей.

Додано андервуд, що вона "не зовсім однакові" через сім тижнів після "випадкового нещасного випадку" і сказав, що вона була вдячна, що це не було набагато, набагато гірше".

Вона сказала, що хоче поділитися подробицями про неї восени нехай її шанувальники знають, чому вона "може виглядати трохи по-іншому", коли вона повернеться на камеру.

"Я сподіваюся, що до того часу, відмінності мінімальні, але, знову ж таки, я просто не знаю, як це все закінчиться", - сказав Андервуд.

Андервуд поділяє фотографії на Instagram з її обличчя прикривав шарф в п'ять градусів днів погода перед Новим Роком.

Вона написала у своєму блозі це "шалені", як нещасний випадок може "змінити своє життя".

Керрі Андервуд не виглядає так само, після падіння в листопаді

Восени в листопаді змусили її скасувати її виступ в Країні висхідного концерт на Бріджстоун арені Нашвилла через два дні. Вона в Твіттері незабаром після того, що вона була "відмінно" і їй зробили операцію на зап'ясті.

"Я так вдячна лікарям, медсестрам, родині та друзям, які мене приймають таку велику турботу про мене," вона написала в листопаді.

Ця стаття була опублікована на "Фокс Ньюс" і відтворюється з дозволу.Категория: Шоу-biz